Rachůnkova střela byla zblokována. Finové hrají ve čtyřech.
Češi zahájili druhou třetinu při přesilovce pět na tři.
20. minuta
důležité
První třetina je u konce.
20. minuta
Rachůnek udělal obrovskou chybu za brankou. Komarov si od něj vzal kotouč a vybruslil si až před Pavelce, ale český gólman jeho střelu kryl. Komarov si ovšem vysloužil za sekání brankáře dvě minuty trestu. Češi budou hrát dvacet vteřin přesilovku 5 na 3.
20. minuta
Eliášova střela od modré čáry byla zblokována.
19. minuta
Voráček byl faulován. 1:35 před koncem první třetiny si Češi zahrají přesilovku. Fauloval jej Puistola.
17. minuta
Finsko
Immonenovu střelu z horní hranice kruhu zablokoval Michálek.
15. minuta
Finsko
Kapanen vyslal nebezpečnou střelu na brankáře Pavelce. Ten ji ale zlikvidoval.
14. minuta
Finsko
Koivu nevyužil nepozornosti Pavelce, který hledal kotouč na opačné straně, a odkrytou část branky po přihrávce zpoza branky minul.
12. minuta
V těchto chvílích je hra vyrovnaná. Ani jeden si nevytváří vyložené šance.
11. minuta
Hraje se v plném počtu.
10. minuta

Krásná akce českých hokejistů. Eliáš se prokličkoval až mezi kruhy, kotouč nabídl Rachůnkovi, který vystřelil, dojel si pro odražený kotouč a po objetí brány puk znovu nabídl Eliášovi, ten ale minul.

• Česko - Finsko.

Česko - Finsko. / Autor: ČTK

9. minuta
Poměr sil na ledě se vyrovná. Välivaara se ohnal po Rolinkovi holí. Finové přitom Čechy během několika vteřin přesilovky uzavřeli na útočné polovině.
8. minuta
Finsko
Židlický přidržel Komarovovu hůl a poslal svůj tým do oslabení.
7. minuta
Oba týmy jsou kompletní.
7. minuta
Finsko
Salmela neprocpal kotouč mezi bránícího Krajíčka.
6. minuta
Finové při rozehrávce v útočném opásmu zaváhali a Frolík se vydal na samostatný únik přes celé kluziště. Na konci akce volil střelu mezi betony, s kterou si ale gólman Vehanen poradil.
5. minuta
Rolinek dostal dvě minuty za hákování. Nokelainen za hrubost. Bude se hrát ve čtyřech.