38. minuta
Eliáš trestné střílení ale neproměnil, pokračuje druhá minuta české přesilovky.
38. minuta
důležité
Jágrova střela se neujala, následně byl v úniku faulován Eliáš a čeká jej trestné střílení!
37. minuta
Dánský obránce fauloval Novotného a Češi si zahrají další přesilovku.
37. minuta
Češi si hrají, kombinují a bratislavská hala bouří.
35. minuta
gól
A Češi vedou už 5:0! Galbraitha překonal po rychlé kombinaci a kličce i Plekanec.
35. minuta
gól
A je tu čtvrtý gól! Trefil se Frolík! Český štírek tečoval střelu Čáslavy od modré.
34. minuta
gól
A Michálek přesilovku využívá! Havlát zavezl kotouč za branku, vrátil jej zpět na Eliáše, který jej přesunul na volného Michálka na brankovišti a ten s přehledem zavěsil, Galbraith se v té chvíli díval na druhou stranu.
33. minuta
Češi si zahrají první přesilovku zápasu za špatné střídání Dánů, poradí si s ní lépe než soupeř?
32. minuta
gól

A tlak Češi zakončili gólem Milana Michálka! Židlický našel parádním pasem z vlastní obrany najetého Michálka na křídle, ten se natlačil před dánského beka a rychlou kličkou zvyšuje české vedení.

32. minuta
Češi zvyšují obrátky, ke střele zápěstím se dostal Jágr, po něm Červenka, Galbraith ale odolal.
31. minuta
Frolík tečoval na brankovišti nahození Rachůnka, dánský brankář ale skvělý.
29. minuta
Marek si najel mezi beky, střelou z mezikruží ale Galbraitha nepřekonal, dánský brankář vyrazil kotouč levým betonem.
29. minuta
Halou zní "My chceme gól", čeští hokejisté si ale nyní nevědí rady s přechodem středního pásma.
27. minuta
Dánsko
Češi se ubránili, například Čáslava strávil na ledě skoro celé dvě minuty, Dánové se skoro nedostali do šance. Další tlak ukončil nepřesnou střelou dánský obránce.
26. minuta
Dánsko
Dánové vykroužili střelu pro Nielsena, ten ale trefil jen české hráče před Pavelcem.
25. minuta
důležité
Do brejku se vydal Škoula, ale nakonec budou hrát Dánové 5 na 3, jelikož Židlický fauloval a soupeř dostane téměř 120 vteřin dvojnásobnou přesilovku.
25. minuta
důležité
Dvě minuty za nedovolené bránění dostane Roman Červenka, ale "fauloval" Tomáš Plekanec.
24. minuta
Novotný nabil Michálkovi, jeho bombu ale zblokovali Dánové těsně vedle vlastní branky.
22. minuta
Dánsko
Dánové ihned kontrují, Green v nájezdu 2 na 1 ale narozdíl do Frolíka v úvodu zápasu individuálním zakončením neuspěl.
21. minuta
Jágr dostal konečně více prostoru, našel před brankou Plekance, ten z otočky vystrašil Galbraitha.

Nepřehlédněte

ČESKO 6:0 DÁNSKO (1:0, 4:0, 1:0)

Branky: 3. Frolík (Hubáček, Z. Michálek), 32. M. Michálek (Židlický), 34. M. Michálek (Eliáš, Havlát), 35. Frolík (Čáslava), 35. Plekanec (Červenka), 57. Průcha (Frolík)

Česká republika: Pavelec - K. Rachůnek, Z. Michálek, Židlický, Škoula, Krajíček, Čáslava - Jágr, Plekanec, Červenka - Havlát, Eliáš, M. Michálek - Voráček, Marek, Rolinek - Frolík, Novotný, Hubáček - Průcha, Koukal.

Dánsko: Galbraith - Nielsen, Lassen - Jensen, Jensen - Bödker , Hersby - Eskesen - Green, Starkov, Hardt - Madsen , Jakobsen, Jensen - Staal , Christensen, Bödker - Degn, Dresler, Poulsen, Storm