Švédsko - Německo

ČTVRTFINÁLE ŠVÉDSKO - NĚMECKO SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
60. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Utkání je u konce. Švédsko porazilo Německo 5:2 a zahraje si semifinále. O účast ve finále hokejového turnaje se utká s výběřem České republiky.
57. minuta
Německo vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Německo si vybírá veškerou smůlu. Reimer tečoval přihrávku od Ullmanna a puk skončil na břevně.
56. minuta
Dlouhá série švédských přesilovek skončila. Do konce zápasu zbývají už jen čtyři minuty.
55. minuta
Další německý hráč je na ledě. Švédové přesilovku pět na tři nevyužili.
54. minuta
vlajka Švédsko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
První trest je u konce. Přesto pokračuje Švédská přesilovka 5 na 3.
53. minuta
Další vyloučení Německa. Holzer napadl jednoho ze Švédů a půjde na dvě minuty na trestnou lavici.
52. minuta
Kink při napadání fauloval. Švédsko bude hrát dlouhou přesilovku 5 na 3.
52. minuta
Švédsko čeká přesilovka. Goc dostal dvě minuty za podražení.
49. minuta
Berglundovu střelu gólman Endras vyrazil, do odkryté část branky ale následně trefil dobře postavený Thörnberg.
49. minuta
gól, puk | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Gól! Švédsko vede už 5:2.
49. minuta
Endras famózím zákrokem udržel naděje Německa nad vodou. Betonem v leže vyrazil Nilssonovu střelu do bezpečí.
47. minuta
Německá přesilovka končí. Švédové se dokázali ubránit.
47. minuta
Gogulla hledal Schütze, ale ten zcela volný na vzdálené tyči kotouč nechytil.
45. minuta
Berglund byl vyloučen za podražení. Němce čeká další přesilovka.
44. minuta
Švédové se chvíli radovali z gólu. Brankář Fasth držel kotouč pod vyrážečkou a Thörnberg mu jej vyrazil holí za brankovou čáru. Sudí ale po vzájemné dohodě branku neuznali.
43. minuta
Němci již hrají v plném počtu.
41. minuta
Švédové si zahrají přesilovku. Za podražení byl vyloučen Krueger.
41. minuta
Začala třetí třetina zápasu Švédsko - Německo.
40. minuta
Druhá třetina zápasu je u konce. Stav utkání je 4:2 pro Švédsko.
ŠVÉDSKO 5:2 NĚMECKO (2:1, 2:1, 1:0)

Branky: 1. Thörnberg (Berglund), 16. Backlund (Thörnberg, Fasth), 25. Persson (Nilsson, Ekman-Larsson) 29. Eriksson (Rundblad, Nilsson), 49. Thörnberg (Berglund, Pääjärvi-Svensson) - 3. Barta (Mauer, Kink), 39. Wolf (Rankel, Holzer)

ŠVÉDSKO: Fasth - Gunnarsson, Petrasek, Rundblad, Kronwall, Fernholm, Erixon - Thornberg, Berglund, Paajarvi – Eriksson L., Persson, Nilsson - Tedenby, Kruger, Silfverberg – Ericsson J., Wallin, Backlund.

NĚMECKO: Endras - Krüger, Dietrich - Holzer, Braun, Lavallee, Hordler, Reul, Goc - Wolf, Hospelt, Rankel - Müller, Reimer, Ullmann - Tripp, Schütz, Gogulla – Mauer, Barta, Kink.