ČTVRTFINÁLE ŠVÉDSKO - NĚMECKO SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
60. minuta
důležité
Utkání je u konce. Švédsko porazilo Německo 5:2 a zahraje si semifinále. O účast ve finále hokejového turnaje se utká s výběřem České republiky.
57. minuta
Německo
Německo si vybírá veškerou smůlu. Reimer tečoval přihrávku od Ullmanna a puk skončil na břevně.
56. minuta
Dlouhá série švédských přesilovek skončila. Do konce zápasu zbývají už jen čtyři minuty.
55. minuta
Německo
Další německý hráč je na ledě. Švédové přesilovku pět na tři nevyužili.
54. minuta
Švédsko
První trest je u konce. Přesto pokračuje Švédská přesilovka 5 na 3.
53. minuta
Německo
Další vyloučení Německa. Holzer napadl jednoho ze Švédů a půjde na dvě minuty na trestnou lavici.
52. minuta
Švédsko
Kink při napadání fauloval. Švédsko bude hrát dlouhou přesilovku 5 na 3.
52. minuta
Švédsko
Švédsko čeká přesilovka. Goc dostal dvě minuty za podražení.
49. minuta
Švédsko
Berglundovu střelu gólman Endras vyrazil, do odkryté část branky ale následně trefil dobře postavený Thörnberg.
49. minuta
gól
Gól! Švédsko vede už 5:2.
49. minuta
Švédsko
Endras famózím zákrokem udržel naděje Německa nad vodou. Betonem v leže vyrazil Nilssonovu střelu do bezpečí.
47. minuta
Švédsko
Německá přesilovka končí. Švédové se dokázali ubránit.
47. minuta
Německo
Gogulla hledal Schütze, ale ten zcela volný na vzdálené tyči kotouč nechytil.
45. minuta
Německo
Berglund byl vyloučen za podražení. Němce čeká další přesilovka.
44. minuta
Švédsko
Švédové se chvíli radovali z gólu. Brankář Fasth držel kotouč pod vyrážečkou a Thörnberg mu jej vyrazil holí za brankovou čáru. Sudí ale po vzájemné dohodě branku neuznali.
43. minuta
Německo
Němci již hrají v plném počtu.
41. minuta
Švédsko
Švédové si zahrají přesilovku. Za podražení byl vyloučen Krueger.
41. minuta
důležité
Začala třetí třetina zápasu Švédsko - Německo.
40. minuta
důležité
Druhá třetina zápasu je u konce. Stav utkání je 4:2 pro Švédsko.

Nepřehlédněte

ŠVÉDSKO 5:2 NĚMECKO (2:1, 2:1, 1:0)

Branky: 1. Thörnberg (Berglund), 16. Backlund (Thörnberg, Fasth), 25. Persson (Nilsson, Ekman-Larsson) 29. Eriksson (Rundblad, Nilsson), 49. Thörnberg (Berglund, Pääjärvi-Svensson) - 3. Barta (Mauer, Kink), 39. Wolf (Rankel, Holzer)

ŠVÉDSKO: Fasth - Gunnarsson, Petrasek, Rundblad, Kronwall, Fernholm, Erixon - Thornberg, Berglund, Paajarvi – Eriksson L., Persson, Nilsson - Tedenby, Kruger, Silfverberg – Ericsson J., Wallin, Backlund.

NĚMECKO: Endras - Krüger, Dietrich - Holzer, Braun, Lavallee, Hordler, Reul, Goc - Wolf, Hospelt, Rankel - Müller, Reimer, Ullmann - Tripp, Schütz, Gogulla – Mauer, Barta, Kink.