41. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Třetí třetina byla zahájena.
40. minuta
Druhá třetina končí. Jedinou branku utkání dal doposud ve 26. minutě Spezza. Po čtyřiceti minutách vede Kanada nad Ruskem 1:0.
40. minuta
Dvě minuty za hrubost odsedí Tavares a bude se pokračovat ve stejném počtu hráčů na ledě - 4/4.
39. minuta
Vyloučený Skinner na ledě, Kanada v plném počtu. Vzápětí Afinogenov nedovoleně zastavil Spezzu a tentokrát v početní výhodě zámořský výběr.
38. minuta
Pietrangelo během jednoho střídání třikrát odzbrojil Arťuchina. Zdá se, že Rusové ztrácejí trpělivost.
37. minuta
Skinner podrazil Ovečkina a Rusové opět v oslabení.
37. minuta
vlajka Kanada | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Skinner ve střední třetině přebruslil obránce soupeře, v útočné třetině přihrávka k Duchenovi nedošla.
36. minuta
Radulov si vyměnil puk s Kovalčukem, po jejichž kombinaci vypálil "golfákem" Tjutin. Bernier kotouč nachází ve výstroji.
35. minuta
Tavares na ledě, Kanda po čtyřech minutách v oslabení hraje v plném počtu.
34. minuta
Clutterbuck ve středním pásmu přelstil obránce a vypálil na Barulina, ten pokus pouze vyrazil, ale k dorážce se Ladd neprotlačil. Vzápětí Barulina nepřekvapil ani Nash.
34. minuta
Ovečkin ani ve dvou šancích síť za Bernierem nerozvlnil. To se povedlo až Morozovovi, což už bylo po hvizdu hlavního sudího. Kanaďané se brání vzniká a strkanice. Všichni aktéři vyvázli bez trestu a sborná pokračuje v přeslovce, ještě 50 vteřin.
33. minuta
Radulov zpozabrankového prostoru naservíroval puk Tjutinovi, který vyrášil betony kanadského gólmana.
32. minuta
Kalinin na ledě a sborná má přes dvě minuty dlouhou početní výhodu.
31. minuta
Zaripov se dostal do dobré střelecké pozice, zasáhla vyrážečka Berniera.
30. minuta
Tavares se zjevil v čisté gólové šanci, ale trefil posledního obránce v cestě do prázdné brány. Vzápětí se po jednom ze soubojů svijí na ledě Kovalčuk a z obličeje mu teče krev. Ruského forvarda zasáhla hůl spoluhráče, i tak sudí Tavarese mylně posílají na trestnou - 2+2 minuty za vysokou hůl. Poměr sil na ledě se vyrovná.
30. minuta
Jeff Skinner si půjčil puk a kroužil s ním kolem ruské branky, zastavil jej až faul Kalinina a tentokrát je v početní výhodě Kanada.
29. minuta
Afinogenov ani ve velké rychlosti nedokázal projít přes Phaneufa.
28. minuta
Rusové nedokázali přesně zakončit, i když byl Bernier rozhozený a půlka kanadské branky byla odkrytá. Vzápětí se na led vrací Zajac a Kanaďané v plném počtu.
26. minuta
Afinogenov zastaven faulem a Rusko má přesilovku.

Nepřehlédněte

Branka: 26. Spezza (Pietrangelo) - 50. Kajgorodov, 53. Kovalčuk (Radulov, Kalinin).

KANADA: Bernier - Phaneuf, Burns, L. Schenn, Methot, Pietrangelo, Colaiacovo, Gragnani - Neal, Spezza, Nash - Clutterbuck, Zajac, Ladd - Eberle, Duchene, E. Kane - Stewart, Tavares, Skinner - Vermette.

RUSKO: Barulin - I. Nikulin, Bělov, Aťjušov, Tjutin, Kornějev, Kalinin, Jemelin, Kulikov - Morozov, Zinovjev, Zaripov - Radulov, Těreščenko, Kovalčuk - Afinogenov, Gorovikov, Ovečkin - Kuljomin, Arťuchin, Kajgorodov.