Středa 24. dubna 2024, svátek má Jiří

SEMIFINÁLE MS ČESKO-ŠVÉDSKO 2:5 (0:0, 1:2, 1:3)
18:31
Čeští hokejisté si připsali první porážku na probíhajícím šampionátu a zlaté medaile z toho loňského neobhájí.
18:29
důležité
Česká republika si zahraje v neděli odpoledne o bronzové medaile. Švédsko postoupilo do finále, kde na něj čeká vítěz zápasu Rusko - Finsko.
60. mintua
důležité
Je tady konec! Švédsko porazilo Českou republiku 5:2.
60. minuta
Švédsko
Berglund přespurtoval jednoho z obránců a kotouč poté uklidil do sítě.
60. minuta
gól
Je rozhodnuto. Švédové dávají gól do prázdné branky na 5:2.
59. minuta
Brankář Pavelec opoustil branku. Bude se vhazovat v útočném pásmu Česka.
58. minuta
Čechům dělá problém se zabydlet v útočném pásmu.
55. minuta
Pět minut před koncem zápasu se z prostoru mezi kruhy trefil k pravé tyči Fursthovi branky Patrik Eliáš.
55. minuta
gól
Gól! Česko snižuje na 2:4.
54. minuta
Ze Staroměstského náměstí odcházejí velké skupinky zklamaných fanoušků.
53. minuta
Švédsko
Po závaru před brankou kotouč krkolomným způsobem doklouzal až za čáru, před kterou operuje gólman Pavelec. Švédsko vede 4:1.
53. minuta
gól
Gól! Švédsko vede už 4:1.
50. minuta
Švédsko
Za brankářem Pavelcem zazvonila tyčka.
50. minuta
Na Staroměstském náměstí je hrobové ticho. Nikdo netleská, ani neskanduje žádné pokřiky.
49. minuta
Švédsko
Švédové šli ve třech na jednoho obránce. Backlund si nabruslil s kotoučem téměř před brankáře Pavelce a poté vyslal přihrávku na Ericssona, který z voleje trefil odkrytou polovinu branky. Švédsko vede 3:1.
49. minuta
gól
Gól! Švédsko vede 3:1.
48. minuta
Rolinek a Eliáš měli obrovské šance. Proti oběma stál jeden obránce a hlavně skvělý gólman Fasth, jenž střely zlikvidoval.
47. minuta
Eliáš vyhrál buly na Škoulu. Český obránce neváhal a z voleje vypálil, jenže Fasth byl znovu připravený.
47. minuta
Švédsko
Švédové se vysvobozují ze zvyšujícího se náporu českého týmu zakázaným uvolněním.

Nepřehlédněte

ČESKO 2:5 ŠVÉDSKO (0:0, 1:2, 1:3)

Branky: 21. Eliáš (Michálek, Židlický), 55. Eliáš (Voráček) - 25. Berglund (Ekman-Larsson), 36. Backlund, 49. Ericsson (Backlund), 53. Krüger (Tedenby), 60. Berglund

Česká republika: Pavelec - Rachůnek, Z. Michálek, Židlický, Škoula, Krajíček, Čáslava, Němec - Jágr, Plekanec, Červenka - Frolík, Eliáš, M. Michálek - Voráček, Marek, Rolinek - Průcha, Novotný, Hubáček - Vampola.

Švédsko:Fasth - Gunnarsson, Petrasek, Rundblad, Kronwall, Fernholm, Erixon, Ekman Larsson - Thörnberg, Berglund, Pääjärvi – Eriksson L., Persson, Nilsson - Tedenby, Krüger, Silfverberg – Ericsson J., Wallin, Backlund - Sjögren.