Diskuze

Další dramata o gól. Třinec i Brno srovnali svá semifinále

Hokejisté Třince v semifinále extraligového play off napodobili Plzeň a vyhráli na ledě soupeře i podruhé. Díky čtyřem gólům ve druhé třetině vyhráli ve čtvrtém duelu 4:3 a srovnali stav série na 2:2. Stejný stav je také ve druhé sérii, v níž Brno porazilo Liberec 3:2 po prodloužení. V čase 61:22 rozhodl osmnáctiletý útočník Karel Plášek.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

9. 4. 2019 10:53

Pískají tak všude.V Brně třeba když Lakatoš mlátí zezadu soupeře co odjíždí z místa strkanice a nadává všem okolo,to je v pořádku,ale když mu diváci odpoví stejnou mincí,dávají se pokuty!

0 0
možnosti

K. Kovařovic

9. 4. 2019 7:49

Ono se fakt těžko hraje proti rozhodčím. Nepotrestané krosčeky proti Plzni, vysunutí hry z obranného pásma Třince, vyprovokovaná bitka (ale Kovář se nepral) a vyloučení obou hráčů - to je falu rozhodčích.