13. listopadu 2018 16:00 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Fanoušci nadávají na nové hokejové dresy. Prodává se jich ale dvojnásobně než loni

Nové dresy hokejové reprezentace. Jak se vám líbí? | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nové dresy hokejové reprezentace. Jak se vám líbí? | foto: ČTK

PRAHA Fanoušci na sociálních sítích se sice stále trefují do nové formy dresů a loga české hokejové reprezentace, národní úbory jdou však na dračku. Za poslední čtyři měsíce se prodalo dvojnásobně více dresů než těch ve starší verzi se státním znakem v čele.

Společnost Střída sport, která pro svaz zajišťuje výrobu a prodej reklamních předmětů, si může mnout ruce.  

Za červenec až říjen ohlásila téměř dvojnásobné tržby oproti stejnému období před rokem. Podíl dresů na tržbách zůstal stejný, zhruba patnáctiprocentní.

A navíc je tu klíčová věc pro samotné tvůrce. Samotní fanoušci, kterých bylo ve čtvrtek v zápase proti Švédsku v holešovické hale téměř 10 tisíc, ani jednou neprojevili výraz nevole a nové dresy kvitovali.

Český brankář Jakub Kovář chytá puk do lapačky. Vlevo bojují švédský útočník...
Čeští hokejisté slaví branku do sítě Ruska při utkání Karjala Cupu.

Velký zájem byl i o to se s novým dresem vyfotit. Na možnost si udělat s trikotem vlastní kartičku se stály několikametrové fronty.

Nepotvrdily se tak zvěsti, že forma nového loga nemá negativní vliv ani na návštěvnost, ani na prodej dresů. Má ho naopak pozitivní.

larJaroslav Šindelář

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!