Sobota 20. července 2024, svátek má Ilja
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
130 let

Lidovky.cz

Fanoušci vybrali Petružálka do prvního útoku Utkání hvězd

Sport

  12:39
MOSKVA - Útočník Jakub Petružálek z Chabarovsku je v zahajovací sestavě pro Utkání hvězd Kontinentální hokejové ligy, které se bude hrát 21. ledna v Rize. Český reprezentant dostal v anketě fanoušků 30.857 hlasů.

Zleva: Roman Červenka a Jakub Petružálek. foto: hcamur.ru

V pořadí útočníků z Východní konference obsadil Petružálek, nejproduktivnější Čech v tomto ligovém ročníku, třetí místo. Jevgenij Kuzněcov z Čeljabinsku a Alexej Kaljužnyj z Omsku dostali o tři tisíce hlasů víc. Blízko do zahajovacích sestav měli také Zbyněk Irgl, jemuž chyběla necelá tisícovka hlasů, Roman Červenka nebo Lukáš Krajíček.

Týmy obou konferencí proti sobě v lotyšské metropoli nastoupí jako výběry Sandise Ozolinše (Západ) a Sergeje Fjodorova (Východ). Další hráče pro čtvrté Utkání hvězd KHL nyní vyberou novináři.

Zahajovací sestavy

  • Tým Sandise Ozolinše: Barulin (Mytišči) - Karalahti (Minsk), Čudinov (Čerepovec) - ?. Redlihs (Riga), Šipačov (Čerepovec), Platt (Minsk).
  • Tým Sergeje Fjodorova: Birjukov (Chanty-Mansijsk) - Nikulin (Kazaň), Mäenpää (Chabarovsk) - Kuzněcov (Čeljabinsk), Kaljužnyj (Omsk), Petružálek (Chabarovsk).
Autoři: ,

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!