Fleischmann zpečetil vítězství Chicaga nad Winnipegem

9:00
NEW YORK - Útočník Tomáš Fleischmann přispěl v pátečním utkání NHL jedním gólem k vítězství hokejistů Chicaga 4:0 nad Winnipegem. U první branky si připsal asistenci obránce Michal Rozsíval. V brance poražených inkasoval čtyřikrát Ondřej Pavelec.

Tomáš Fleischmann slaví gól. foto: APČTK

Bezgólový stav vydržel v Chicagu až do 37. minuty, v níž po Rozsívalově přihrávce skóroval Patrick Kane. Ještě před druhou přestávkou zvýšil Marián Hossa a po ní se trefil Andrew Ladd, který byl ještě před měsícem kapitánem Winnipegu. Gólový účet zápasu uzavřel po pěkně bekhendové kličce Fleischmann. Čisté konto udržel v brance Chicaga Scott Darling.

Stejný kousek se povedl v brance Edmontonu Camu Talbotovi, který čtyřiceti úspěšnými zásahy vychytal výhru 2:0 nad Vancouverem. Čisté konto udržel i Frederik Andersen, jenž pomohl 38 zásahy k vítězství Anaheimu 4:0 nad Bostonem.