5. května 2011 14:15 Lidovky.cz > Sport > Hokej

GOLONKA: Obavy mám, ale bič praská jinde

Slovensko (smutek Gáboríka) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Slovensko (smutek Gáboríka) | foto:  Tomáš Krist, Lidové noviny

PRAHA Trochu se sice obávám, že do play off nepostoupíme, ale byl bych špatný Slovák, kdybych přestal věřit...

Jen si vzpomeňte na minulé mistrovství světa. Neříkejte, že jste po prvních nevydařených zápasech věřili, že se stanete mistry světa. Asi ne, že jo. Takže připomenu jedno přísloví – Bič práská až na konci. Náš tým nehrál proti Rusku špatně, ale trochu se pozastavuju nad tím, že neumíme střílet góly.

Třeba Gáborík s Hossou jsou v NHL vynikající, tady se jim ale zatím moc nedaří. Ale i vaše nebo třeba ruské hvězdy z NHL mají na tomhle šampionátu problémy. Navíc nemáme tolik štěstí jako vy. Proti Lotyšům jste dvěma lacinými góly vyrovnali a vzchopili se. Jo a dost mě taky udivilo, jak zápas proti Rusku pískali rozhodčí. Ale co, náladu mám pořád dobrou. Doma mám totiž dobré víno.

JOZEF GOLONKA, Lidové noviny

VIDEO: Tři recepty na jednoduché pudinkové dorty
VIDEO: Tři recepty na jednoduché pudinkové dorty

Pudink v hrníčku je klasika, zkuste z něj ale vykouzlit ještě větší dobroty. Co třeba tříbarevnou bábovku, koláčky v zapékací misce anebo dort, kterým okouzlíte na každé dětské oslavě.