Sobota 11. července 2020svátek má Olga 15 °C občasný déšť Předplatné LN

HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha

KONEČNÝ VÝSLEDEK - TŘINEC 5:3 SLAVIA (2:0, 2:0, 1:3)
Druhé semifinále se hraje v úterý opět v Třinci. Utkání začína v 18:10 a na Lidovky.cz/sport ho můžete sledovat on-line.
60. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Utkání skončilo a Třinec zvítězil 5:3 a v semifinále se ujímá vedení 1:0.
59. minuta
gól, puk | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Třinec si pojišťuje vítězství 5:3. Květoň dlouho hledal lépe postaveného spoluhráče, nakonec vystřelil a vymetl horní růžek.
58. minuta
Na trestnou jde i Krenželok a počet hráčů na ledě se vyrovná.
56. minuta
Slavia si zahraje přesilovku!
56. minuta
Třinec_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Bonk napálil pouze Kopřivu.
54. minuta
Na Adamského zívala úplně prázdná brána, ale na tu nejposlednější chvíli letící puk do slávistické klece vytěsnila hůl hostujícího obránce.
52. minuta
Slavia dává kontaktní branku! Micka ujel domácí obraně a střelou mezi nohy snižuje na 3:4.
49. minuta
Slavia v rychlém sledu stříli druhou druhou branku! Krejčík našel za domácí obranou najíždějícího Pospíšila, a ten dává druhou branku Slavia.
45. minuta
Slavia snižuje na 1:4! Jiří Vašíček naskočil na led z trestné lavici, sám najížděl na brankáře Hamerlíka, kterého s notnou dávkou štěstí nadvakrát překonal.
42. minuta
Polovina stadionu už slavila pátou branku, ale Zíb rozvlnil síť pouze z boku.
41. minuta
První semifinále mezi Třincem a Slavií se přehouplo do třetí třetiny.
40. minuta
Druhá dvacetiminutovka skončila.
40. minuta
Třinec už vede 4:0! Čtyři vteřiny před koncem druhé třetiny dává čtvrtý gól Třince Martin Růžička.
34. minuta
Třinec zvyšuje na 3:0! Zaváhání slávistické obrany Třinec nemilosrdně trestá. Zpoza brány nahrál Peterek Adamskému, který z předbrankového prostoru napálil kotouč pod horní tyčku.
33. minuta
HC Slavia hokej ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Po pasu Jelínka se před třineckou bránou ocitl Krenželok, ale ani nadvakrát gólmana Hamerlíka nedokázal překonat.
30. minuta
Slávisté vystrkují růžky. Při dalším vápadu sekal Kajíček a míří na trestnou lavici.
28. minuta
Oceláři se ubránil a ihned se zapojili do útoku. Varaďův pokus Kopřiva vykopl betonem.
25. minuta
V ideální pozici byl faulován Čermák, akce ale pokračovala a další šanci zazdil Vondrka. Hosté si zahrají první přesilovku.