Káňovu střelu zblokoval pardubický Nakládal.
Pardubice
Píša hned po buly vypálil. Málek zůstal stát a kotouč chytl do lapačky.
23. minuta
Pardubice
Bartek vystřelil z nulového úhlu na brankáře Málka, který si situaci u tyčky pohlídal.
21. minuta
důležité
Začala druhá třetina zápasu. Ve středu ji ovládli Vítkovice poměrem 3:0 a zajistily si vítězství. Podaří se jim to i dnes?
20. minuta
důležité
Skončila přesilovka Pardubic a spolu s ní i první třetina. Domácí hráli několik přesilových her, ovšem Vítkovice všechny dokázaly ubránit. I proto je stav zatím nerozhodný 0:0.
20. minuta
Pardubice
Špirko se probíjel do střelecké pozice, ale mezi kruhy byl odzbrojen.
19. minuta
Pardubice
Nakládal vyslal dělovku od modré čary na Málka, jenž měl zakrytý výhled. Gólman Vítkovic přesto střelu vyrazil.
18. minuta
Vítkovice
Nebezpečný závar před brankářem Romanem Málkem skončil dalším vyloučením Vítkovického hokejisty Trnky. Ten před brankovištěm držel soupeřovu hůl.
17. minuta
Pardubice
Hraje se bez šancí. Pardubice se při svých přesilovkách nemohou dostat do střeleckých pozicí. Vítkovice hrají v pěti
15. minuta
Pardubice
Další přesilovka pro Pardubice. Vosátka vyhodil kotouč mimo kluziště a byl potrestát za zdržování hry.
14. minuta
Pardubice
Kompletní jsou už i Pardubice. Hra pokračuje v pěti na obou stranách.
13. minuta
Vítkovice
Hosté hrají v plném počtu.
12. minuta
Pardubice
Síly na ladě se vyrovnají. Proti pravidlům se hákováním provinil Bartek.
11. minuta
Vítkovice
Pardubice si zahrají další přesilovku. Na dvě minuty si půjde na trestnou lavici odpočinout Klimek, který podrazil Koukala.
10. minuta
Vítkovice
Vrána vystřelil od modré čáry na brankáře Růžičky, který neviděl přes hráče před sebou. Se štěstím ale střelu vyrazil.
8. minuta
Pardubice
Martin Bartek místo střely přihrál do strany Píšovi, který Málka svým pokusem příliš nevystrašil.
6. minuta
Vítkovice
Hosté přečkali první přesilovku zápasu.
5. minuta
Vítkovice
Vítkovice se dobře brání a vyhazují kotouč.
4. minuta
Vítkovice
Burger z Vítkovic byl vyloučen na dvě minuty za oplácení a za hrubost. Pardubice si proto kvůli dvojnásobnému trestu zahrají přesilovku, přestože byl vyloučen i jejich hráč Zahorna.