37. minuta
důležité
Polanský vybojoval kotouč ale s faulem. Na ledě se svíjí Roth, navíc má krvavé zranění. Slavia tak má čtyři minuty přesilovku.
36. minuta
gól
Třinec otáčí stav utkání na 2:1! Šance se přelévaly z jedné strany na druhou. To ukončil až Martin Růžička, když si položil slávistického obránce a forhendovou kličkou překonal Kopřivu.
35. minuta
důležité
Třinec pokračoval v početní výhodě a vytvořil si velký tlak. Zásluhou brankáře Kopřivy je stav sále 1:1. Slávisté ale znovu faulovali a Oceláři mají další přesilovku.
33. minuta
gól
Třinec dvojnásobnou přesilovku využívá a je vyrovnáno! Květoň z pravého kruhu vymetl horní růžek slávistické brány.
33. minuta
důležité
Je tu velká šance Ocelářů - bude hrát pět na tři. Na trestnou lavici za podražení míří Jelínek.
32. minuta
důležité
Mladík Orzsava vybojoval přesilovou hru. Tlačil se do šance, což mu nakonec překazil až faulem Vašíček.
32. minuta
Polanský opět pouze posouvá kotouč do střední třetiny.
31. minuta
Zakázané uvolněnní Třince. Vypadá to, že Slavii síly nedocházejí. Třinec efektivně napadá, s čím má vítěz základní části velké problémy.
30. minuta
Třinec
Třinecké trápí především rozehrávka z vlastní obranné třetiny.
27. minuta
Třinec
Do přečíslení se dostal i Třinec, které zakončil Krajíček. Kopřiva však ramenem pohlídal svou svatyni.
27. minuta
Slavia
Slávisté se dostali do přečíslení dva na jednoho. Vondrka, jak je jeho zvykem, přihrál najíždějícímu Žižkovi, na jehož střelu se Hamerlík bleskově přemístil.
26. minuta
důležité
Důveru dostal velice mladý útok Sklenář - Jaškin - Poletín, do šance se ale neprokombinoval. Posléze fauluje Micka a poměr sil na ledě se vyrovná.
25. minuta
důležité
Varaďa ve středovém kruhu fauluje rychlonohého Svobodu a vyfasoval dvě trestné minuty za sekání.
24. minuta
Slavia
Další šance slávistů! Z pravého rohu Sklenář našel na brankovišti volného Jaškina, ovšem na střelu po ledě Hamerlík včas zareagoval a svůj pravý beton přitiskl k ledu.
23. minuta
Slavia
Z čista jasna se před Hamerlíkem zjevil Sovobda, ale ani tentorkát se gólově neprosadil. Bekhendová klička třineckého brankáře nepřekvapila.
22. minnuta
Slavia
Domácí vyhráli vhazování v útočném pásmu, Krejčík od modré nahodil a odražený puk se vehementně snažil dostat za brankovou čáru Svoboda. Hamerlík se překonat nenechal.