Největší hvězdou utkání je Martin Růžička, jenž vstřelil čtyři góly.

• Třinec - Slavia.

Třinec - Slavia. / Autor: ČTK

60. minuta
důležité
Páté utkání mezi Třincem a Slavií je minulostí! Oceláři jej vyhráli poměrem 6:1, pět branek dali domácí v přesilových hrách.
59. minuta
Třinec
Ujíždějícího Adamského včas odzbrojil Kadlec.
57. minuta
gól
Slavia upravuje skóre na 6:1. Mezi kruhy se natlačil Endál a střelou nad Hamerlíkovu lapačku dává první branku sešívaných.
56. minuta
Slávista Vašíček schytal pukem do zubů a míří do kabin.
53. minuta
Slavia
Slavia zahrozila v oslabení. Z první pálil Sklenář mimo tři tyče třinecké svatyně.
52. minuta
důležité
Jelínek podrazil soupeře a půjde si odsedět dvě minuty na trestné lavici.
49. minuta
Slavia
Slávista Krenželok dostal pas na hranici brankoviště, bekhendové zakončení vyrazil Hamerlík do ochranné sítě.
47. minuta
Třinec
Přihrávku Adámský do gólové pozice nezpracoval.
44. minuta
gól
Třinec vede 6:0! Zpoza brány se prosadil Koudelka, puk za záda si srazil Furch holí.
43. minuta
Furchovi se nepodařilo veklepat kotouč z výstroje, čímž Třinci daroval pásmo a vhazování ve slávistické třetině.
42. minuta
důležité
Endál už bekhendovou kličkou zakončoval, když ho vyrušilo sekání domácího hráče.
42. minuta
Slavia
Jelínkovu střelu od modré vyrazil Hamerlík pravým betonem do zadního mantinelu.
41. minuta
Třinec
Třinec v plném počtu.
41. minuta
důležité
Třetí tětina začala. Slavia má ještě dvacet sekund výhodu dvou mužů v poli.
40. minuta
důležité
Druhá třetina skončila. Po čtyřiceti minutách vedou Oceláři 5:0. Čtyřmi góly se blýskl kanonýr Martin Růžička. Všechny branky dal Třinec v početní výhodě.