Vašíček s Varaďou neudrželi nervy na uzdě a po menší strkanici putují na trestnou lavici.
Tentokrát přitvrdil slávista Jaškin a protlačil se do šance. Branku minul.
Třinec
Třinec v pěti.
18. minuta
Třinec
Domácí oproti minulým zápasům přidali na důrazu, s čím má Slavia problémy i v početný výhodě.
16. minuta
důležité
Micka s Vondrkou vyrazili na zteč a vykoledovali si faul. Půl minuty se bude hrát ve čtyřech na každé straně, poté budou mít slávisté přesilovku.
15. minuta
Třinec
Hrabal napálil pouze Tomicu a puk je ve středním pásmu. Oceláři musí znovu zakládat útok.
15. minuta
Třinec
Růžička nahazoval od modré čáry a Kopřiva Třineckým dorážky nenabídl.
15. minuta
důležité
Doležal nedovoleně bránil a v početní výhodě budou Oceláři.
14. minuta
Třinec
Domácí v plném počtu, Adamský na trestné lavici odpykal čtyři minuty.
12. minuta
Slavia
Vondrkovu střelu vyrazil Hamerlík pouze před sebe, odkud puk odpálil do bezpečí Hrabal.
12. minuta
Slavia
Slavia se nemůže usadit před Hamerlíkem. Oceláři brání aktivně, což hostům dělá velké problémy.
10. minuta
důležité
Adamský nechtěně zasáhl hostujícího Svobodu hokejkou do obličeje a vyfasoval 2+2 minuty na trestné.
9. minuta
Třinec
Třinčtí si vytvořili tlak a následné šance. Ty ovšem pochytal brankář Kopřiva.
6. minuta
Slavia
Podobná situaci i na druhé straně hrací plochy, Micka ale zmatky v třinecké obraně nevyužil.
6. minuta
gól
Třinec otevírá skóre! Odražení puk dorazil do prázdné brány Martin Růžička. Domácí kanonýr vstřelil desátý gól v jedenáctém zápase play off.
5. minuta
důležité
První přesilovka utkání. Hraní vysokou holí se provinil slávista Endál.
5. minuta
Na ledě to vře. Hráči nevynechají jediný souboj.
3. minuta
Třinec
Ostrá rána Hrni do brankového prostoru nemířila.
2. minuta
Slavia
Vzápětí si na druhé straně hřiště připisuje zákrok třincký Kopřiva proti střele Vondrky.