HC Slavia Praha - HC Oceláři Třinec

PRŮBĚŽNÝ VÝSLEDEK - SLAVIA - TŘINEC 3:5 (2:1, 1:3, -:-)
60. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Zápas je u konce. Třinec dobyl Slavii v poměru 5:3 a těší se na rozhodující zápas série, který bude na programu v pátek na Moravě.
60. minuta
Vašíček a Varaďa předvedli pět vteřin před koncem boxerskou vložku. Oba aktéři nehokejové disciplíny odcházejí do kabin.
60. minuta
Třinec_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Při hře Slavie bez brankáře rozhodl trefou do prázdné brány Adamský.
60. minuta
gól, puk | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Gól! Je rozhodnuto. Třinec vede 5:3.
59. minuta
HC Slavia hokej ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Hokejisté Slavie se nemohou zabydlet v útočném pásmu.
55. minuta
Jelínek hákoval a půjde na dvě minuty na trestnou lavici. Šance Slavie na vyrovnání se snižuje.
54. minuta
Orsava se prokličkoval celým hřištěm až před gólmana Kopřivu, ale přestřelil.
53. minuta
Utkání sledují 10 542 diváci.
52. minuta
Po velké chybě obrany Slavie se ocitl před brankářem Kopřivou Polanský, ale neuspěl.
50. minuta
Skvělý zákrok Kopřivy udržel akcie Slavia nad vodou. Adamský v obrovské šanci mohl přiblížit Třinci vítězství, ale gólman Slavie se skvěle přesunul a betonem střelu vyrazil. Rozhodčí ještě celou situaci přezkoumal na videu, ale o branku rozhodně nešlo.
48. minuta
Hamerlík ztlumil na prsou nebezpečnou střelu z těsné blízkosti z hokejky Doležala.
47. minuta
Slavia začíná být o něco aktivnější než její soupeř. Třinečtí hokejisté hrozí jen z brejků.
44. minuta
Kohn nahodil kotouč na gólmana soupeře. Závar před brankovištěm si ale Hamerlík pohlídal a puk schoval pod lapačku.
43. minuta
Jelínek trefil Hamerlíka do ramena. Gólman si s nepříjemnou střelou poradil.
41. minuta
Začala třetí třetina zápasu.
40. minuta
Druhá třetina zápasu je u konce. V ní se lépe dařilo Třinci, který otočil průběh zápasu z 2:1 na 3:4 ve svůj prospěch.
Slavia - Třinec | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zvětšit foto: ČTK
39. minuta
Třinecká hvězda Růžička střelou z úhlu mezi betony překonal brankáře Kopřivu. Hosté vedou 4:3.