Pátek 10. července 2020svátek má Libuše, Amálie 15 °C skoro jasno, občasné bouřky Předplatné LN

HC Oceláři Třinec - HC Slavia Praha

PRŮBĚŽNÝ VÝSLEDEK - TŘINEC 5:2 SLAVIA (1:0, 3:0, 1:2)
60. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Je tady konec.třinec si zahraje finále hokejové extraligy. V rozhodujícím sedmém semifinálovém zápase porazil Slavii 5:2.
60. minuta
Třinec_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Třinec si hlídá závěr utkání.
59. minuta
Za podražení byl v závěru zápasu vyloučen Kolařík. Třinec si ještě zahraje přesilovou hru.
58. minuta
Utkání spěje ke svému konci. Fanoušci vytleskávají své hrdiny. Do finále má nakročeno Třinec.
57. minuta
HC Slavia hokej ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Okamžitě z buly pálil Poletín, ale Hamerlík byl pozorný.
54. minuta
Lolek padl do střely, inkasoval ji a zůstal ležet na ledě. Domácí asi počítali, že rozhodčí přeruší hru, ale ten usoudil, že se bude pokračovat. Branku poté objel Endál a mezi beton Hamerlíka a tyč jeho branky propasíroval puk do sítě.
54. minuta
gól, puk | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Gól! Slavia snižuje na 2:5.
53. minuta
Na stadionu v Třince se slaví postup do finále. Diváci už mají jasno.
51. minuta
Překrásná kombinace Třince prostě brankou skončit musela. Domácí dvakrát přenesli kotouč z strany na stranu, rozhýbali brankáře Furcha a do prázdné branky po asistencích Růžičky a Květoně zakončoval Kohn.
51. minuta
Gól Třince! Domácí vedou už 5:1.
51. minuta
Slavia hraje ve čtyřech.
50. minuta
Tomica si tvrdým zákrokem loktem do obličeje Bonka vykoledoval dvě minuty a desetiminutový osobní trest. Třinec čeká půlminutová hra 5 na 3.
50. minuta
Bonk zkoušel štěstí od modré a Růžička dorážel, ale Furch si s oběmi střelami poradil.
49. minuta
Hokejisté domácích si zahrají přesilovou hru, neboť Vondrka obdržel dvouminutový trest za hru vysokou holí.
48. minuta
Adamský si při přečíslení poradil stahovačkou s obráncem Kadlecem, ale netrefil branku Furcha.
48. minuta
Třinec hraje v plném počtu.
47. minuta
Slavii se přesilovka příliš nedaří. Třinečtí hokejisté dvakrát vyhodili kotouč. Následnou Kadlecovu střelu gólman Hamerlík zlikvidoval.