Středa 15. července 2020svátek má Jindřich 23 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN

2. finále - Třinec vs. Vítkovice

TŘINEC - VÍTKOVICE 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
Třinec_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
U obou branek domácích asistoval Martin Růžička, který už ve vyřazovacích bojích za 15 utkání posbíral úctyhodných 30 kanadských bodů!
Třinec (Martin Růžička). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zvětšit foto: ČTK
V čase 58:59 dal rozhodující gól utkání Václav Varaďa. Při vítkovické hře bez brankáře pečetil výhru Ocelářů Adamský.
60. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Utkání skončilo!
60. minuta
gól, puk | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Třinec zvyšuje na 2:0! Vítkovice zkusily power play a odkrytou klec trefil Adamský.
59. minuta
Třinec dává gól jedenašedesát vteřin před koncem! Růžičkovu střelu dorazil za brankovou čáru Varaďa.
58. minuta
Zíbovu dělovku, která narazila do zadního hrazení, Málek kontroloval.
56. minuta
Vítkovice_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Ujčík se podél pravého mantinelu prokličkoval do šance, ale střelu zblokoval obránce.
55. minuta
Po nahození Malíka se do šance tlačil Burger.
54. minuta
Kohn se zpoza brány tlačil do brankoviště, k zakončení se neprosadil.
52. minuta
Pohl nabídku na samostatný únik nezpracoval a s pukem se dostal až do rohu, odkud Hamerlíka nepřekvapil.
51. minuta
Trnka na ledě a Vítkovice kompletní.
50. minuta
Růžička v brankové pozici selhal.
49. minuta
Trnka to přehnal s důrazem a putuje na trestnou lavici.
47. minuta
Domácí v plném počtu.
45. minuta
Vrána těsně za modrou čárou napřáhl a vyzkoušel Hamerlíka, od něho se kotouč dostal ke Klimkovi, který byl při dorážce faulován Varaďou. Vítkovice budou v početní výhodě.
44. minuta
Burger vypálil přes obránce a naštěstí pro Hamerlíka puk letěl mimo tři tyče.
43. minuta
Szturc přišel v útočném pásmu o puk a do protiútoku se vydal Třinec. Varaďa přečíslení zakončil střelou do Málkovy lapačky.
42. minuta
Káňa bekhendem nahodil kotouč na třineckou branku, ale rozvlnil pouze boční síť.
41. minuta
Očekává se velký nápor Třineckých. Už v první minutě se hosté osvobozují za cenu zakázaného uvolnění.