Stav zápasu: Vítkovice - Třinec 1:4 (1:1, 0:2, -:-)
Je tady konec! Třinečtí fanoušci slaví vítězství. Hosté vyhráli třetí duel série 4:1 a v sobotu budou útočit na historický titul v dějinách klubu.
60. minuta
Třinec
Poslední vteřiny utkání dohrají třinečtí hokejisté v přesilové hře. Na dvě minuty byl vyloučen Strapáč.
60. minuta
Vítkovice
Káňa pálí od modré čary. Hamerlík jeho střelu vyrazil do bezpečí.
59. minuta
Třinec
Oceláři držejí kotouč na polovině Vítkovic.
58. minuta
Třinec
Polák unikl do útočného pásma a vyslal zadovku na Bonka, kotouč se ale k němu nedostal. Utkání směřuje k pohodlnému vítězství hostů z Třince.
56. minuta
Třinec
Zagraba byl úplně volný před Málkem, ale ani nadvakrát gólmana Vítkovic nepřekonal.
54. minuta
Třinec
Peterek přebral kotouč od Krajčíka, udělal otočku okolo obránce a střelou mezi betony zaznamenal zřejmě rozhodující gól.
54. minuta
gól
Gól! Třinec vede už 4:1.
53. minuta
Vítkovice
Vosátkovu střelu od modré si brankář Hamerlík pohlídal.
51. minuta
Vítkovice
Malík tvrdým způsobem atakoval Růžičku. Ten je nyní na střídačce ošetřován. Rozhodčí tento střet nezaznamenali, a tak se bude pokračovat v plném počtu.
51. minuta
Vítkovice
Vítkovice hrají v plném počtu.
51. minuta
Vítkovice
Závar před brankářem Hamerlíkem. Kotouč se odrazil k Vránovi, který trefil ležícího brankáře Třince.
49. minuta
Třinec
Třinec si za faul Malíka zahraje přesilovku.
48. minuta
Vítkovice
Vítkovicím se nedaří rozehrávka z vlastního pásma. Jakoby hokejisté Třince vybudovali ve středním pásmu neprůchodnou linii.
46. minuta
Třinec
Polák dostal přihrávku těsně před brankoviště, ale Málek jeho střelu na čáře vyrazil.
44. minuta
Utkání sleduje 9 471 diváků. Ve Vítkovicích je vyprodáno.
43. minuta
Vítkovice
Káňova střela byla zblokována. Poté jeden z obránců neúmyslně posunul bránu.
41. minuta
důležité
Začala třetí třetina zápasu. Podaří se Vítkovicím zápas ještě zdramatizovat?
40. minuta
důležité
Druhá třetina je u konce. Hokejisté Třince ji ovládli poměrem 2:0 a celkově vedou na ledě ve Vítkovicích 3:1.