40. minuta
Richter i Malík jsou na ledě.
38. minuta
Třinec
Malík hákoval Adamského a přesilovka Vítkovic končí. Adamský přitom v akci pokračoval a ještě stihl vyslat střelecký pokus na Málka.
38. minuta
Vítkovice
Klimek byl faulován Richterem. Třinecký obránce půjde na dvě minuty na trestou lavici za sekání.
37. minuta
Třinec
Adamský dostal ideální přihrávku od Květoně za obranu a samostatný nájezd se štěstím proměnil. Málek šel do rozkleku a zdálo se, že kotouč má pod kontrolou, jenže puk se pomalu z prostoru mezi betony dokutálel za brankovou čáru.
37. minuta
gól
Gól! Třinec vede 3:1!
33. minuta
Vítkovice
Huna skvěle pronikl až před brankoviště, ale Hamerlík jeho střelu mezi betony zkrotil.
33. minuta
Třinec
Adamskému se při akci dva na jednoho nabízel Růčička, ale jeden z obránců přihrávku na střelce první branky Třince zlikvidoval.
32. minuta
Vítkovice
Vítkovice jsou aktivnějším týmem, ale nedokáží se prosadit do vážnějšího ohrožená branky hájené Hamerlíkem.
29. minuta
Vítkovice
Klimek se pustil do sóla mezi obránce Třince a vypálil, brankář Hamerlík byl ale pozorný.
26. minuta
Třinec
Okamžitě po úspěšném ubránění přesilové hry soupeře šli Třinečtí do brejku dva na jednoho. Zagrapan místo přihrávky volil střelu, ovšem tu Málek vyrazil jen na hůl Polanského, pro něhož už nebylo příliš složité trefit odkrytou část branky.
26. minuta
gól
Gól! Třinec vede 2:1.
26. minuta
Vítkovice
Jakoby přesilové hry byly pro Vítkovice zakleté. Ani při další nedokázaly svého soupeře výrazněji ohrozit.
25. minuta
Vítkovice
Po přihrávce Ujčíka přestřelil branku v prostoru levého kruhu Huna.
24. minuta
Třinec
Na dvě minuty si na trestnou lavici za zbytečné hákování půjde sednou třinecký Růžička.
24. minuta
Vítkovice
Přesilovka Vítkovic je u konce. Domácí jsou v početní převaze téměř neškodní.
23. minuta
Třinec
Hrňa z Třince dostal přihrávku za obranu a jel sám na brankáře Málka. Jeho první pokus gólman vyrazil a neuvěřitelným zákrokem zlikvidoval i dorážku do odkryté brány.
22. minuta
Polák dostane dvě minuty. Vítkovice si zahrají další přesilovou hru.
21. minuta
důležité
Začala druhá třetina zápasu.
20. minuta
důležité
První třetina končí. Stav utkání je 1:1. Vítkovice se ujaly vedení brankou, která pravděpodobně bude přiřazena Vránovi, z 11. minuty střetnutí. Třinec odpověděl přesnou trefou Růžičky z přesilovky 5 na 3 v 18. minutě.
20. minuta
Vítkovice
Vítkovice mají chvilku oddechu. Třinec po gólu zvýšil obrátky a domácí se vysvobodili zakázaným uvolněním.