33. minuta
Vítkovice
Malík vypálil od modré, kotouč ale nikdo netečoval a tak skončil v náručí Hamerlíka.
32. minuta
Sýkora byl přidržen před brankou Varaďou a Vítkovice si zahrají třetí přesilovku v zápase.
30. minuta
Zíb vypálil od modré, Málkův beton byl ale opět bezchybný.
28. minuta
Společné vyloučení - domácí bek Ovčačík za faul, hostující Adamský za přifilmovaný pád. Bude se hrát 4 na 4.
27. minuta
Nejprve na jedné straně zahrozil Punčochář, na druhé potom Růžička. Oba brankáři ale odolali.
25. minuta
Hra se přelévá na obě strany, Hrabal se teď objevil sám před Málkem, dorážkou ale trefil jen betony domácího brankáře.
23. minuta
Růžička nabil do šanec Bonkovi, ten ale z prostoru před Málkem branku netrefil, hosté následně nevyužili ani další zámek.
22. minuta
A pokračuje se ve stejně svižném tempu, v jakém se hrála první třetina. Klimek ti nabruslil, postrčil si míč mezi kruhy a vystřelil. Jeho pokus ale srazili hosté nad branku.
21. minuta
Druhá třetina začala.
20. minuta
Vítkovice jsou v plném počtu. Parádní první třetina je u konce. Střely na branku 9:10. Za patnáct minut jsme zpět.
19. minuta
gól
Jenže gól dávají Vítkovice. Klimek zavezl kotouč do pásma, nabil na modrou Malíkovi a jeho nahození tečoval za Hamerlíka Vrána.
19. minuta
První část přesilovky hostím nevyšla, nyní je ale naledě elitní třinecká přesilovká eskadra.
19. minuta
A první přesilovku si zahrají v tomto zápase i Třinečtí. A ti si vedou v play oproti domácím výrazně lépe.
18. minuta
Húževka s Ujčíkem dvakrát zatopili Hamerlíkovi, třinecký brankář ale odolal. I za asistence svých obětavých spoluhráčů.
17. minuta
důležité
Třinec se bez problémů ubránil, Vítkovičtí zatím ve finále ani jednou nevyužili početní výhodu.
16. minuta
První minuta vítkovické přesilovky je u konce a domácí nevystřelili na gólmana. To napravil až za dalších 30 vteřin Vosátko.