"Musíme se pokusit o nemožné," smutně konstatoval v rozhovoru pro ČT vítkovický Malík.

• Marek Malík.

Marek Malík. / Autor: ČTK

Třinec
Po čtyřiceti minutách vedou Oceláři 4:1 a mílovými kroky míří za titulem. Od triumfu je dělí dvacet minut. Povede se Vítkovicím senzace?
40. minuta
důležité
Druhá třetina skončila.
40. minuta
Vítkovice
Růžička naháněl Trnku marně. Vítkovický zadák odklidil kotouč do bezpečné zóny.
38. minuta
gól
Třinec zvyšuje na 4:1! Přečíslení dva na jednoho zakončil po přihrávce Zagrapana střelou do pravého horního rohu Hrňa.
36. minuta
Vítkovice
Opět famozní Málek! Proti nájezdu Adamského reflexivně zasáhl lapačkou!
34. minuta
Třinec
Orsava se prosmýkl podél levého hrazení, před Málkem zvolil forhendovou kličku, vítkovický čaroděj opět fantasticky zasáhl betonem.
33. minuta
Vítkovice Hamerlíka neohrozily, Třinec v plném počtu.
31. minuta
důležité
Domácí Polák je vyloučen na dvě minuty za hrubost.
27. minuta
gól
Třinec střílí branku - 3:1! Hrabalovo nahození od modré čáry nečekaně prošlo mezi Málkovými betony.
25. minuta
Vítkovice
Vítkovice ubránily pětiminutové oslabení!
25. minuta
Třinec
Vrána na poslední chvíli nadzvedl přihrávku mířící na Růžičku. Třinecký kanonýr už napřahoval.
25. minuta
Třinec
Odražený kotouč se odrazil k volnému Adamskému, Málka ale nepřekonal.
24. minuta
Třinec
Třinec zakládá útok až od Hamerlíka.
22. minuta
Třinec
Zíbův pokus brankář Málek vyrazil do bezpečí.
21. minuta
důležité
Po přestávce utkání pokračuje.
20. minuta
důležité
Během přestávce došlo k překvapení. Rozhodčí udělili Viktoru Ujčíkovu trest ve hře, tudíž v dnešním zápase dohrál. Navíc by i chyběl v šestém finále! Navíc Vítkovičtí budou pět minut hrát v oslabení.
20. minuta
důležité
První třetina právě skončila.
19. minuta
gól
Třinec vede 2:1! Bartoň zaváhal na modré čáře a Třinečtí jeli do přečíslení, které zakončil střelou ho horního růžku Květoň.