3. minuta
důležité
Kohn na středu hřiště zákeřně sestřelil Káňu, jenž se těžce zvedá z ledu. Třinecký forvard dostal trest pět minut plus dokonce utkání!
3. minuta
Třinec
Oceláři v plném počtu.
3. minuta
gól
Vítkovice bleskově vyrovnávají! Na modré čáře nabil Pohl Ovčačíkovi, který střelou bez přípravy trefil prostor nad Hamerlíkovou lapačkou.
2. minuta
gól

Třinec právě vstřelil branku! Růžička zachytil rozehrávku Vítkovických, z levého mantinelu najížděl na Málka a střelou zápěstím vymetl pravý růžek hostující svatyně.

• Třinec - Vítkovice (Růžička dává gól).

Třinec - Vítkovice (Růžička dává gól). / Autor: ČTK

1. minuta
důležité
Domácí zaspali úvod, Za přílíš mnoho hráčů na ledě budou hrát oslabení.
1. minuta
důležité
Utkání právě začalo.
Vítkovice
Velkým hrdinou ve vítkovickém dresu je brankář Roman Málek. I díky němu Vítkovice ještě živí naději na obrat a zisk mistrovského titulu. VÍCE O FAMOZNÍM MÁLKOVI ZDE
Třinec
Třinec je krok od triumfu, v případě vítězství slaví titul.
Oceláři po prvních třech zápasech vedli v sérii 3:0, ale Vítkovice ve čtvrtém duelu, kdy ještě v poslední minutě prohrávaly 3:4, stihly vyrovnat a v samostatných nájezdech urvaly první bod ve finálové sérii.
Utkání začíná v 17:10.
Pátým finálovým soubojem hokejové extraligy vás provede sportovní redaktor Lidovky.cz Tomáš Vrábel.