29. března 2019 7:15 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Hertl v NHL ani třemi body nezabránil porážce San Jose s Chicagem 4:5

Za Sharks, kteří utrpěli už sedmou prohru za sebou, skóroval také Lukáš Radil. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Za Sharks, kteří utrpěli už sedmou prohru za sebou, skóroval také Lukáš Radil. | foto: Reuters

New York Český útočník Tomáš Hertl neodvrátil třemi body za gól a dvě asistence porážku hokejistů San Jose ve čtvrtečním utkání NHL s Chicagem 4:5. Za Sharks, kteří utrpěli už sedmou prohru za sebou, skóroval také Lukáš Radil.

Český útočník Tomáš Hertl neodvrátil třemi body za gól a dvě asistence porážku...
Český útočník Tomáš Hertl neodvrátil třemi body za gól a dvě asistence porážku...

Buffalo - Detroit 4:5 v prodl., Carolina - Washington 2:3, Columbus - Montreal 6:2, Ottawa - Florida 2:5, Winnipeg - NY Islanders 4:5, Edmonton - Dallas 2:3 po sam. nájezdech, Vancouver - Los Angeles 3:2 po sam. nájezdech, San Jose - Chicago 4:5.

Obránce Filip Hronek přispěl brankou a asistencí k vítězství Detroitu v Buffalu 5:4 v prodloužení. Pro jednadvacetiletého nováčka to bylo třetí vícebodové utkání v sezoně a vylepšil svou bilanci na čtyři góly a 14 přihrávek z 41 zápasů.

Útočník Jakub Vrána se podílel gólem na obratu Washingtonu na ledě Caroliny a výhře 3:2, která obhájci Stanleyova poháru definitivně zajistila účast v play off.

ČTK

KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo
KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo

Měli jste možnost si přečíst o mém porodu a o pobytu v porodnici na šestinedělí. Nyní bych chtěla rozvést poslední a nejtěžší část mého příběhu. První půlrok mého mateřství.