26. července 2008 12:02 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Hokejisty Boleslavi povede Šejba

Šejba povede ambiciózní tým.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Šejba povede ambiciózní tým. | foto: ČTK

PRAHA Hokejisty Mladé Boleslavi byl měl v jejich premiérové extraligové sezoně trénovat bývalý pardubický kouč Jiří Šejba. Uvádí to v dnešním vydání deník Sport. Středočeský klub oficiálně představí nového hlavního trenéra na pondělní tiskové konferenci.

Někdejší československý reprezentant a mistr světa z roku 1985 Šejba by se měl stát nástupcem Petra Kaňkovského, který Mladou Boleslav do extraligy dovedl, ale na začátku týdne se s klubem dohodl na ukončení spolupráce. Tým prozatím vedou sportovní manažer Jaromír Šindel a asistent Leo Gudas.

"Rád bych ji (nabídku Mladé Boleslavi) přijal. Teď záleží jen na tom, jak se rozhodne vedení klubu," řekl Sportu Šejba, jenž uplynulou sezonu dokončil v Pardubicích.

ČTK

Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie
Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie

Státní zdravotní ústav (SZÚ) informoval o tom, že stravování ve školách je zastaralé a skladba jídelníčku neodpovídá současnému způsobu života. Ze studií vyplývá, že ve školních jídelnách děti nedostávají stravu, která by odpovídala doporučení výživových hodnot a liší se i gramáž porcí. Proč tomu tak je?

Najdete na Lidovky.cz