Čtvrtek 4. března 2021svátek má Stela 11 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Diskuse k článku

Hokejový svaz pobouřil pořad Novy. Stažení požaduje i Slavia

Český hokej se chystá na zásadní reformu a šéftrenér reprezentace Slavomír Lener říká: "Musíme ho udělat zajímavým sportem. Tak, aby přitáhl děti a udržel zájem i jejich rodičů." O to více nemohl uvěřit vlastním očím, když si ve středeční večer zapnul doma televizi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Kadlec 7.9.2010 11:36

parchanti

Slavia evidentně nechápe, že televize tu není proto, aby dělal hokejistům PR. Ať si zaplatí vlastní televizi, na což samozřejmě nemají, nebo ať nepouštějí kameramany do kuchyně, anebo ať se nediví. S žádostí o stažení jsou akorát xmíchu.

Diváci zase nechápou, že televize tu není proto, aby jim ukázala pravdu. Televize si takového čůrajícího chlapečka najde, i kdyby byl v celé Praze jen jeden. A trenéra sestříhá tak, aby zůstala jen sprostá slova. Televizi jde přece o pozornost. O nic jiného jí nejde! Čím víc se o tom mluví, tím víc se autoři seriálu radují. Je to jejich práce.

J. Urlichová 4.9.2010 10:18

Re: Tak

Můj syn začal s hokejem v 5ti letech v roce 1984. Trenér s velkým břichem, který se sotva udržel na bruslích a byl věčně opilý. Na soustředění hodinu po příjezdu už všichni ,,muži,, zvraceli, byl to rodinný podnik. Náš syn hrál do svých 15let, prostě pro zábavu, aby necoural po ulici. Chování nadřízených mu  celou dobu vadilo, ale hrál prostě pro sebe. Takže závěrem - STÁLE STEJNÉ !!

D. Medek 3.9.2010 21:13

Nemožné?

A co vy tak víte o výchově a trénincích mladších žáků a žáků za doby bolševika??? Pokud nemáte konkrétní fakta, tak neagitujte.

m. chlápek 3.9.2010 20:36

no, v Ostravě Porubě

máme taky stadion, a šel jsem se kdysi s vnučkou podívat na tréning kluků. Ten slovník byl, inu dlaždiči tak mluvit mohou, ale 10 letí kluci? Na moje výtky trenér odvětil, že hokej je chlapský sport, a když nechci, aby to pochytila ta holčička, ať jdu jinam..... A je to.   

J. Tetenka 3.9.2010 14:30

ŠKODA, NEVIDĚL SEM

pro odborníky všeho druhu to musel být šok, však Slavi požaduje stažení pořadu a členové Hokejového svazu jsou pobouřeni, jest pravdou, peníz pro sport končí v kapsách jiných než tam kam jsou určeny, potom děcka musí být v nevytopených tělocvičnách

J. Farmačka 3.9.2010 13:12

Tak zvaní odborníci na hokej, fotbal, tenis a další

sporty reagují dlouhodobě na nedostatek malých zájemců o jejich sport snižováním věkové hranice zapojování dětí do tréninkového procesu. Blíží se nejspíš doba, kdy budou náborovat už v porodnicích. Nezkušení a nevzdělaní rádoby trenéři děti spíše odrazují, než aby je získali. Výchova jde zcela stranou a jen se nahánějí výsledky. Vznikají přiblblé kategorie mini a pidi žáků, kteří co nejdříve  hrají soutěže. Samozřejmě je to hlavně na rodičích, kteří ztratili veškerou soudnost a děti takovým amatérům svěřují. Že shání svaz peníze pro děti je úplná blbost a lež. Shánějí je tak, že neustále urgují vlády o přísun peněz. To je nějaké shánění? Stamiliony od sponzorů, kteří to ještě neprokoukli, nebo spíše je jim to jedno, padnou na platy šíbrů, hráčů a nákupy hráčů. Děti si musí zaplatit úplně všechno. Hokej se stal sportem bohatých a podle toho vypadá výchova i stav členské základny mládeže. Nad čím se tedy pohoršují bafuňáři je mi záhadou. Takto se dělá sport po r.89. Celý jde do hajzlu jen díky tomu, že se utrácí za průměrné sportovce a mládež je zcela mimo.   

V. Kusý 3.9.2010 12:11

Ve starém Římě byl chléb a hry

určen hlavně pro chudé. Ti v pořadu mají zřetelně chleba dost, ale s duchem je to opravdová chudoba. Z dětí vyrostou sice sportovci, ale sociopati.

B. Ševčík 3.9.2010 11:52

Tak

takhle se pracuje s děckama v kapitalismu.Před 21 lety nemožné.A klidně ať Vás to rozerve,všechny pořádné hokejisty vychoval bolševik a ne Havel s Klausem.

P. Boublíková 3.9.2010 9:34

Pro pravdu se lidé nejvíc zlobí....

Je mi líto těch děcek, ze kterých jejich nerozumní rodiče vychovávají novodobé gladiátory. Je tolik jiných možností, jak si zdravě (i na psychiku) zasportovat....

S. Vácha 3.9.2010 9:14

Vidíte...

Vidíte a to je hokej jeden z těch sportů(30),které budou v budoucnu dotováni státem.Ostatní,kteří vychovávají děti na vesnicích utřou fíka a vše půjde z kapes rodičů.Myslím malé sporty-počínaje národní házenou a konče třeba pozemním hokejem.Přitom pak dotovaní sportovci berou neúměrné částky(hodně jejich malá část),ale začínali z "malých nedotovaných sportů".

M. Franková 3.9.2010 8:45

Máte pravdu,

je to hnus! V jakém prostředí, podmínkách vyrůstají mladí hokejisté. To,co natočila Nova,je tentokrát ,skoro se mi chce napsat výjimečně, holá a smutná pravda. A nejsem svědek z doslechu.Ano,obce přispívají na mladé, k těm se obvykle peníze ale vůbec nedostanou.Pokud nemá mladý hokejista velmi slušně situované rodiče nebo bohatého sponzora je bez šance, a to i v případě,že jde o prokazatelný talent. Ostatně,talentů se do tohohle elitně přisprostlého klubu z těchto důvodů v posledních letech moc nehlásí.Uvidíme,kde za daných podmínek bude český hokej třeba za pět či deset let.

J. Urban 3.9.2010 7:59

cha chááá, prý humus!

To NOVA trochu sáhla vedle, fotbal - a i ten dětský - si měla vzít na mušku!


Exploze viru: v domově důchodců ve Vrchlabí zabil polovinu seniorů

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Tragédie v domově seniorů varuje, jak rychle se šíří nákaza koronavirem a jak smrtelná může být. Celorepublikově pak...

Randění pod rouškou. Reportérka absolvovala sedm pokusů o seznámení

Reportérka Julie Mahlerová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Jestli si někoho nenajdeš, než ti bude třicet, nainstaluju ti seznamku,“ oznámila mi moje nejlepší kamarádka. Patřím...

Zavřené nezavřené restaurace. Jak vypadá zapovězený společenský život?

Rozhánění nelegální párty. Policie v lednu zasahovala na večírku v domě v... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Zaplněné stoly, skupinky lidí se sklenicemi vína a smích nesoucí se až na ulici. Nejde o výjev starý víc než rok, ale o...