12. listopadu 2017 6:00 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Hymny zazpívala bez podprsenky. Fanoušci obdivují nestydatou švédskou zpěvačku

Švédská zpěvačka Janice se před zápasem Ottawa - Colorado stala středem... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Švédská zpěvačka Janice se před zápasem Ottawa - Colorado stala středem... | foto: nhl.com

stockholm Šest let čekala Evropa na to, až bude zase hostit zápas NHL. Celý svět však nyní nemluví o ničem jiném než o dvaadvacetileté švédské zpěvačce Janice, která na sebe před zápasem ve Stockholmu mezi Ottawou a Coloradem (4:3PP) zazpívala americkou a kanadskou hymnu v průsvitných šatech bez podprsenky.

Dva duely ve Stockholmu přitahovaly fanoušky tím, že v obou klubech působí švédští kapitáni, Gabriel Landeskog v Coloradu a Erik Karlsson v Ottawě.

Největší aplaus však sklidila dvaadvacetiletá popová zpěvačka Janice, která si na sebe vzala šaty jak z pohádky Chytrá horákyně, tedy oblečená-neoblečená. A k tomu si zapomněla nasadit podprsenku. A získala tím velký ohlas u fanoušků.

„Takhle by to mělo vypadat před každým zápasem,“ napsal na Twitteru k fotografii se spoře oděnou Janice  jeden z fanoušků.

„Jak je Švédsko? A kdo je Janice?“ ptá se další z fanoušků NHL.

10.listopadu 2017 v 20:28, příspěvek archivován: 12.listopadu 2017 v 01:30

How’s Sweden? And who’s Janice? @TheFourthPeriod @DennisTFP https://t.co/VBFVgcEfb4

larJaroslav Šindelář

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!

Najdete na Lidovky.cz