19. května 2008 14:41 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Jágr by rád zůstal v Rangers

Jaromír Jágr oslavuje gól se spoluhráči z NY Rangers | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Jaromír Jágr oslavuje gól se spoluhráči z NY Rangers | foto: ČTK

NEW YORK Jaromíra Jágra by zřejmě již v tomto týdnu měli začít jednat s představiteli New York Rangers o setrvání české hokejové hvězdy v klubu. O šestatřicetiletého útočníka má sice velký zájem bohatý ruský Omsk, prioritou dvojnásobného vítěze Stanleyova poháru je podle všeho angažmá v newyorském klubu, kde je kapitánem.

"Jágr chce zůstat, nechce opouštět New York a Sather (generální manažer Rangers) řekl, že si přeje to samé," řekl deníku New York Post agent Pat Brisson, který hráče zastupuje společně s J.P. Barrym. "Cítí se dobře a věří, že společně s Rangers mohou ještě hodně dokázat," uvedl Brisson, podle kterého by konkrétní jednání o nové smlouvě mohla začít již tento týden.

Slavný kladenský odchovanec měl v uplynulých sezonách garantovaný plat 8,360 milionu dolarů, na kterém se však z podstatné části podílel jeho Jágrův předchozí zaměstnavatel Washington. Po skončení sezony mu kontrakt vypršel a Jágr se může 1. července stát volným hráčem, pokud do té doby neuzavře novou smlouvu s bohatým newyorským klubem. Podle NY Post by jeho nový kontrakt mohl být postaven na velkých bonusech za dosažené výkony a výsledky týmu.

Jágr se po vyřazení Jezdců ve druhém kole Stanleyova poháru několikrát vyjádřil, že by v týmu rád pokračoval. "Nemám na výběr ze třiceti týmů. Ze všeho nejdřív si chci promluvit s Rangers, to je pro mě volba číslo jedna," uvedl Jágr. "Dali mi šanci každému ukázat, že můžu stále hrát hokej. Když jsem byl ve Washingtonu, tak o mně všichni z různých důvodů pochybovali," prohlásil nejproduktivnější Evropan v historii NHL.


ČTK

PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano
PŘÍBĚH: Nechci druhé dítě, partner ano

Přítel na mě tlačí že chce druhé dítě synovi je 6 let a že by to už chtělo druhé. Jenže já druhé nechci. Když mu řeknu důvody ( jsem na vše sama nemáme ani hlídací babičku, přítel s námi nikam nechce výlet, dovolená vše sama se synem.) On si stejně mele svou ale že by něco změnil to ne.