Pondělí 27. ledna 2020svátek má Ingrid 3 °C zataženo Předplatné LN
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
T. Kohout 13.1.2020 15:36

Ze sportu chce udělat cirkus. Cirkusáckou soutěž.

F. Grimes 11.1.2020 0:25

„Buď zemřeš jako hrdina nebo budeš žít tak dlouho, dokud se z tebe nestane padouch.“

P. Pilsenaaa 11.1.2020 0:04

Jarda nevi kam driv skocit. V jedne ruce drzi cinsky telefon , druhou rukou mava na Putina se Zemanem a ted jeste aby mu zacli stavkovat hraci.

S. Krejcar 17.1.2020 12:51

Jarda je především majitel a podnikatel !!R^ Je otázkou opravdu, kde tito češi získávají peníze nejen na platy hráčů ale i na provoz firmy. Je výhodnější být sportovcem v nejvyšší sportovní soutěži a brát plat jenž nekoresponduje ani s platy pracovníků automobilek a elektronických firem. Pokud by pracovníci odváděli na svých pracovištích takové výkony a výsledky jako sportovci , v mnoha oborech by jsme se přes zmetkovitost nedokázaly ani ............. !! Proč není ČR státem desetimilionů profesionálních sportovců s platem 150000 kč , s pochybným výkonem na konci tabulky ?

 • reagovat
 • nahlásit příspěvek
 • A. Duda 10.1.2020 22:07

  A první liga bude potom zbytečná ? Kde oni budou hledat sponzory , když nepůjde o nic.

  J. Vlček 10.1.2020 22:00

  No jo, pámbu holt nadělí jen něco.

  A. Spáčil 10.1.2020 21:13

  Takže máme čtrnáct krajů (vč. Prahy), takže v každém krajském městě jeden extraligový klub, ať je to spravedlivé. Takže dva týmy z Prahy (za samotnou Prahu jeden klub a druhý klub za středočeský kraj, protože Praha je de facto administrativní centrum středočeského kraje), Ostrava, Brno, Zlín, Olomouc, Jihlava, Pardubice, Hradec, Liberec, Ústí, Vary, Plzeň, Budějky a hotovo (a jejda, Kladno se tam nevešlo! :-P). Pak si tu klaunskou soutěž klidně zakonzervujte. Jednou za pět let se udělá "inventura" a finančně slabý klub může být eventuálně nahrazen klubem finančně lépe zajištěným. Hotové, vyřízené!

  D. Starý 10.1.2020 21:11

  Nedivim se, ze hraci nechteji uzavrit extraligu, protoze potom by o nic moc neslo a omezila by se jim tim moznost sazet a prodavat zapasy.

  S. Landa 10.1.2020 21:24

  No, příspěvek hodný génia... :-)

  J. Vala 10.1.2020 20:30

  priznam se, se pri vsi ucte k panu Jagrovi je nutne vzit v uvahu, od doby, co si koupil podil v kladenskem klubu prestal byt nestrannym - v kazdem uhlu pohledu. A tak - ackoli mi celkem osud hokejove ligy nelezi na srdci - doporucuji, at se dohodnou vsichni majitele klubu, jak chteji. A nazory jednotlivce - i kdyby od legendy c.68- maji pouze okrajovy vyznam

  V. Peroutka 10.1.2020 17:24

  Tak Jardo tento tyden jsi rekl,zebto nejsi ty kdo bojuje za uzavreni extraligy a tady jasne vyzniva,ze na tom mas enormni zajem. Doufam ze letos Kladno sestoupi a vrati se Budejky

  Z. Lapil 10.1.2020 11:54

  Pokud vím, je NHL uzavřená. Nezdá se mi, že by se tam hrál nějaký zvlášť mizerný hokej.

  Takže doporučuju p.t. publiku párkrát se zhluboka nadechnout, ještě jednou si Jágra poslechnout a zkusit si odpovědět na otázku: jsem - já neboli kdokoliv z nás osobně - ochoten utratit docela slušné prachy bez jakés takés jistoty, že se mi vrátí?

  Uvědomte si, prosím, že aktuálně je čistě statisticky pravděpodobnost sestupu 1:12 neboli 12 sponzorů dá na stůl peníze a losuje se, kdo o ně přijde (hokej není extra výdělečný sport). Říkám upřímně - já bych do toho nešel.

  Skutečností je, že uzavřená liga tohle "losování" eliminuje. Pozor - netvrdím, že neexistují žádné důvody, proč ligu naopak nenechat otevřenou, jen říkám, že uzavření ligy lze podpořit i neosobními argumenty.

  S. Landa 10.1.2020 12:20

  Nerozumím Vašim počtům. Proč 1:12?

  P. Cis 10.1.2020 13:18

  Proč uzamykat jen hokejovou ligu.

  Proč ne fotbalovou, a pročpak uzavírat pouze nejvyšší soutěže?

  Jistě i v III. fotbalové třídě okresu Rakovník jsou funkcionáři hráči a sponzoři TJ Šanov pod tlakem a ve stresových situacích mohou činit nerozvážná ekonomická rozhodnutí, aby nesestoupili do IV. třídy...

  P. Cis 10.1.2020 13:22

  Omlouvám se, příspěvek patřil o vlákno výš...

  Z. Lapil 10.1.2020 14:02

  Sestoupí jeden z 12 týmů. Doufám, že se právě neukázalo, že žiju v mylném přesvědčení o rozsahu soutěže :-).

  S. Landa 10.1.2020 14:12

  Ukázalo. Ale nevadí, on i zbytek Vašeho příspěvku byl obdobně fundovaný. :-)

  J. Фецо 10.1.2020 20:28

  A co ten třináctý a čtrnáctý ? Ten "postoupí" do NHL ?

  J. Svoboda 10.1.2020 12:59

  Dnes poslední automaticky nevypadne. Z toho lze usuzovat, že o tom víte prd, ale máte na to pevný názor Rv

  Pěkný den.

  S. Landa 10.1.2020 14:00

  Sice s panem Lapilem nesouhlasím prakticky ve všem, co píše, ale musím se Vás zeptat, jak jste to myslel s tím, že poslední automaticky nevypadne?

  Z. Lapil 10.1.2020 14:04

  Obávám se, že máte loňské informace :-P.

  S. Krejcar 17.1.2020 22:40

  Mizerný hokej se v české NHL hrát nemůže, pokud mají majitelé klubů nejen na výplaty hráčů a klubových zaměstnanců, ale i nákupu hráčských posil ze zahraničí. Nadáváme na zahraniční pracovníky ve firmách na českomoravském území, ale cizinci v klubových barvách sportovních klubů nám nevadí. Je zajímavá česká mentalita 21.století. V době fungování ČSR byly sportovní kluby Sparta a Slavie vysloveně vlasteneckými českoslovanskými kluby v kterých převažovali čechoslováci. Dnes čeští bafunáři prodají klub asiatům nebo afričanům či ......, jen aby oni měli svoje prebendy . odkoukali to oni od politiků nebo politici od sportovců ?R^

  Z. Lapil 18.1.2020 10:22

  Kombinujete ironii a vážnou úvaho, kdo se v tom má vyznat?

  V dřevních dobách byly i Sparta a Slavie amatérskými spolky žijícími z z příspěvků a ze vstupného. Dnes jsou z podstatné části profesionálními podniky, jejichž úkolem je přinejmenším nebýt ve ztrátě. A protože tribuny, vyhřívaný trávník, Jágr, Messi a dokonce ani náhradníci náhradníků v Opavě nejsou zadarmo, je hokej i fotbal drahá sranda a musí si na sebe vydělat. Vstupné na to nestačí, tak potřebuje i další peníze.

  Uzavřít ligu je cesta, nevím, zda jediná, jak investorovi zaručit, že klub v ní bude hrát i napřesrok. Letos se zdá, že Jágrovi s Kladnem ten risk vyjde, ale opravdu nevím, jak letos shánět sponzory pro Pardubice, které vypadají vysloveně na odpis. Dlouhodobě funkční NHL je ukázka, že to může fungovat.

  M. Adamec 10.1.2020 11:17

  Musím říct, že tohle (defacto odstranit soutěživost) jsem od pana Jágra nečekal. Jenom hájí stávající systém z pohledu udržitelnosti peněz, ale vůbec nevidí, že až současní extraligoví hráči odejdou, že po nich nepřijdou už žádní kvalitní hráči vytrénovaní právě tou soutěživostí z nižších úrovní. Jsem zklamán. Myslím, že něco jiného je divácké zázemí v USA a v Kanadě na rozdíl od Česka. Taky přestanu chodit na druhou ligu, když vítěz nebude moci postoupit (resp. jen tehdy, bude-li mít i hodně peněz. Ostatně přeci už nyní musí kluby předkládat rozpočty i jejich zajištěnost.8-o

  P. Cis 10.1.2020 10:49

  Možná pane Jágře, až se příští rok extraliga uzavře, a rytíři zůstanou v první lize, budete mít možnost ukázat povahu profíka a hrát naplno, když o nic nepůjde...

  P. Lapiš 10.1.2020 10:40

  Je třeba si uvědomit, že málokdo se může vyjadřovat k hokeji, jako Jaromír Jágr. Je to aktivní hrající legenda a majitel klubu. Má moji naprostou podporu a přeji mu, aby se hokej v Česku [>-] vyvíjel podle jeho představ!!!

  S. Landa 10.1.2020 12:27

  A málokdo se může vyjadřovat k pedofilii, jako Marc Dutroux. A jsem asi divný, ale nepřeji si, aby se výchova mládeže vyvíjela podle jeho představ...

  P. Lapiš 10.1.2020 19:07

  Divný určitě jste. Vaše přirovnání by asi jen tak někoho nenapadlo. Nedivím se, že je náš hokej v problémech, když většině vyhovuje současný stav. Ale vy jste asi legendární hokejista se spoustou zkušeností a máte na výchovu mládeže jiné nároky než já :-)

  S. Landa 10.1.2020 20:38

  Jaké máte nároky na výchovu mládeže jste nenastínil, jen jste nekriticky adoroval toho kladenského vypatlance...

  T. Krementák 10.1.2020 10:02

  Musíme si zvyknout na to,

  že Jágr už není roztomilý,

  prostořeký klučina s 68 na zádech,

  a s modlitební knížkou v ruce,

  ale tvrdý podnikatel v slušivém obleku,

  který se nestydí za peníze

  ani hájit zájmy bolševockého státu.

  Takový je prostě svět


  Premium

  Český student ve Wu-chanu: Všichni to podcenili. Kvůli rodině bych chtěl zpět domů

  Daniel Pekárek (vlevo) ve Wu-chanu s kamarády. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

  Když loni v srpnu odletěl do čínského Wu-chanu za vzděláním, nepočítal s tím, že o pět měsíců později bude v tomto...

  Premium

  Léčil jsem lidi homeopatií. Pak jsem zjistil, že funguje jinak, než mi říkali

  Profesor Edzard Ernst, odborník na testování účinnosti alternativní medicíny,... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

  Homeopatie je přes dvě stě let stará medicína. Znamená to, že patří do starého železa, nebo má stále co nabídnout?...

  Premium

  Do dvou let se ukáže neudržitelnost elektroaut, říká bývalý šéf Škoda Auto

  Vratislav Kulhánek v lednu 2020 | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

  Vadili jsme hlavně značce Volkswagen, když jsme postavili Octavii proti Golfu, říká v rozhovoru pro LN Vratislav...