16. října 2008 19:38 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Kladno vyhrálo v Třinci po prodloužení

Procházka parádičkou na Čechmánka nevyzrál.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Procházka parádičkou na Čechmánka nevyzrál. | foto: ČTK

TŘINEC V dnešním předehrávaném televizním utkání se střetly týmy, jejichž hlavním cílem je postup do play-off. Přestože se neprosadila tradiční dvojice Kladna P+P vezou hosté z Třince dva body za výhru v prodloužení.

V utkání to dlouho vypadalo, že Třinec potvrdí velmi dobrou bilanci z domácích zápasu proti Kladnu. Postupně se dostali do dvougólového vedení podpořeného bezchybným Čechmánkem v brance. Hosty však povzbudila branka Nedvěda z konce druhé třetiny. Během třetí dvacetiminutovky pak vývoj zápasu dokonalo otočili.

Třínec dokázal ještě zmobilizovat síly a varovnat. V prodloužení si vzala slovo dvojice Kalla - Horna a druhý jmenovaný perfektně zakončil akci dva na jednoho vítěznou trefou.

Výsledek:

Třinec - Kladno 3:4 po prodloužení (1:0, 1:1, 1:2 - 0:1)
Branky a nahrávky: 23. V. Polák, 34. Seman (V. Polák, Malec), 48. V. Polák (Tomík) - 40. Z. Nedvěd (D. Růžička), 41. Tomajko, 44. Frolík (Z. Nedvěd), 61. Horna (Kalla). Rozhodčí: Husička - Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 6:6.  Bez využití. Diváci: 2114.