Úterý 19. března 2024, svátek má Josef

KOMENTÁŘ: Díky za vaše gesto fair play, pane Baláne

7:58
PRAHA - Souboj dvou hokejistů u mantinelu, hráč Karlových Varů padá. Sudí ukazují dvě minuty pro sparťana Miroslava Formana za podrážení. Hostující Stanislav Balán ale kontruje: „Nebyl to faul, spadl jsem sám.“

Stanislav Balán (Karlovy Vary). foto: Ladislav Němec, MAFRA

To vše v 50. minutě za stavu 4:2 pro Spartu. Navíc Západočechům přesilovky v tomto extraligovém duelu šly, dali v nich oba své góly. Balán se ale výhody soupeřova oslabení vzdává v duchu fair play.

V duchu férového soupeření, v němž se hráč dokáže přiznat k teči, upozornit na svůj prohřešek, případně i odvolat trest pro protivníka bez ohledu na důležitost okamžiku.

Balánovo přiznání je o to cennější, že jeho tým šestkrát za sebou prohrál. Díky přesilovce měl jeho tým šanci deset minut před koncem snížit. Neměl – anakonec nezvítězil ani posedmé.

Ne vše se ale na sportovních kolbištích dá poměřovat brankami, body a vteřinami.

Dětský šampon, který neštípe v očích: Přečtěte si!

40 uživatelů eMimina se pustilo do testování jemného šamponu KIND od značky Mádara, který je vhodný pro miminka už od prvních dnů. Jak si šampon...