12. června 2015 12:22 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Chcete první auto Jaromíra Jágra? Za favorita nabízí lidé i 690 tisíc

Na internetu je k mání první auto Jaromíra Jágra - Škoda Favorit. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Na internetu je k mání první auto Jaromíra Jágra - Škoda Favorit. | foto:  Jan Zatorsky, MAFRA

KLADNO Plánujete koupi nového vozu? Pak jste asi nechtěli sáhnout zrovna po favoritovi. Ale pozor - ani v případě, kdybyste věděli, že za volantem sedával Jaromír Jágr? Právě takový kousek je nyní k mání na internetovém bazaru.

Registrace: Kladno, 15. června 1989. Datum narození majitele vozu: 15. 2. 1972. To souhlasí, v téhle škodovce se pár měsíců mezi plnoletostí a odletem do zámoří opravdu vozil nejslavnější Čech.

„Koupil jsem ho společně s dalšími auty před třemi lety od Jágrova otce, který dělal ve firmě čistku vozového parku a tohle auto se k tomu přimíchalo. Až nedávno jsem zjistil, že to bylo první auto mladého Jaromíra,“ říká Petr Pokorný, který Škodu Favorit 136L nabízí na internetovém inzertním portálu bazos.cz - inzerát zde.

„Chodí mi různé nabídky - 50, 70, ale i 690 tisíc korun. Tu nejvyšší částku mi teď čerstvě nabídl nějaký vysokoškolák ze Zlína. Koukal jsem se na jeho facebookový profil, vypadá rozumně i solidně, tak uvidíme, jestli se opravdu dohodneme,“ říká Pokorný, který chce mezi zájemci vybrat do konce června.

Jaromír Jágr.
Jaromír Jágr.
mjkMartin Křížek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!