15. dubna 2008 19:33 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Leška podepsal novou smlouvu

Zlínští hokejisté se o Leškovo umění budou moci opírat i nadále. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zlínští hokejisté se o Leškovo umění budou moci opírat i nadále. | foto: Lidové noviny

ZLÍN Hokejový útočník Petr Leška bude i nadále oblékat dres extraligového Zlína. Dvaatřicetiletý centr dnes podepsal s vedení celku RI Okna novou smlouvu. Informoval o tom tiskový mluvčí klubu Roman Ordelt.

"Smlouva je zaměřena na vysoký motivační stimul hráče v závislosti na dosažených výsledcích, a to jak v osobních statistikách, tak podle úspěšnosti týmu," uvedl generální manažer Miroslav Michalovský, podle kterého bude v případě splnění stanovených kritérií smlouva automaticky prodlužována.


Nejproduktivnější hráč extraligy v sezoně 2001/02 má na kontě 722 zápasů v nejvyšší soutěži, ve kterých zaznamenal 182 branek. V této sezoně nevynechal ani jeden extraligový zápas a v 64 utkáních nasbíral celkem 39 kanadských bodů za sedm gólů a 32 asistencí. V základní části extraligy byl po třineckém Janu Peterkovi druhým nejlepším nahrávačem.

ČTK

Rodičák se zvýší, návrh konečně míří do Sněmovny
Rodičák se zvýší, návrh konečně míří do Sněmovny

Vláda dnes potvrdila, že od 1. ledna 2020 zvýší rodičovský příspěvek z 220 tisíc na 300 tisíc. Na vyšší sociální dávku se mohou těšit novopečení rodiče i ti, kdo příspěvek v současnosti pobírají.