17:29
27. minuta: Oba týmy se nyní konečně tlačí více do útoku, ale akce se nedostanou až k finálovému zakončení.
17:25
Petr Čech byl ve střehu a vyboxoval.
17:25
22. minuta: Ashley Cole zahrál rukou na hranici vápna. Nakonec z toho bude jen přímý kop. I tak nebezpečný.
17:21
18. minuta: Ashley Cole strčil do Ronalda po odehrání míče a rozhodčí mu ostře domlouvá.
17:18
16. minuta: Tentokrát se Čechovi odkop poveld náramě a založil jím slibnou akci. Po přiťuknutí Deca se do vápna dral Ashley Cole, ale nezbylo mu dost sil k lepšímu zakončení.
17:16
Ballack ve zdi trefil Drogbu.
17:16
13. minuta: Že by teď? Chelse má příležitost z přímého kopu z nebezpečné vzdálenosti.
17:15
12. minuta: Ne, skutečně jsem neusnul, ale nemám k tomu daleko. Zatím sledujeme bohapustou nudu.
17:11
8. minuta: Rooney se dostával do šance, ale na poslední chvíli zasáhl Carvalho.
17:09
7. minuta: Manchester přišpendlil hosty na jejich polovině. Vytěžil z toho však jen jediný centr, se kterým měl drobné problémy Čech.
17:08
5. minuta: Mnoho pohledných akcí zatím vidět není. Spíše se bojuje. Song vybojoval první roh, ale obrana Chelsea odvrátila.
17:06
4. minuta: Máme tu první žlutou kartu. Lampard si vyšlápl na Ronalda a bude si muset dávat velký pozor ve zbytku utkání.
17:03
1. minuta: Čechovi se nepovedl odkop, snad ho to nepoznamená. Chelsea ale po špatném autu domácích rychle přešla do útoku. Lampar pálil mimo.
17:03
1. miuta: Úvodní výkop provedli Drogba a Lampard. Utkání bylo zahájeno.
16:59
Nikoho zřejmě nepřekvapí, že je vyprodáno. Všichni dnešní aktéři už přichází na trávník. Můžeme začít.
16:55
Podzimní střetnutí v Londýně skončilo 1:1, branky dával Park-ji Song za united a Kalou v dresu Chelsea.
16:54
Liverpool včera nedokázal zvítězit na hřišti Stoke city, takže oba dnešní soupeři mají skvělou možnost se na něho dotáhnout.
16:52
Sir Alex Ferguson vyšle na trávník tuto sestavu: Van der Saar – Neville, Vidič, Evans, Evra – C. Ronaldo, Fletcher, Giggs, Park – Berbatov, Rooney.
16:50
V jakých sestavách se týmy představí? Začneme hosty: Sestava Chelsea: Čech – Bosingwa, Carvalho, Terry, A.Cole – Mikel – J.Cole, Lampard, Ballack, Deco – Drogba.
16:49
Vítejte u dnešního on-line přenosu. Dnes budeme sledovat šlágr nejvyšší anglické soutěže Manchester united - Chelsea. Zápasem vás provede Michal Šroubek.