Pondělí 28. listopadu 2022, svátek má René
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Nejsem hovado, jen nesnáším obchodníky s autogramy, opřel se Jágr do fanouška

Sport

  15:41
PRAHA - Je Jaromír Jágr namyšlená primadona, která nemá ráda své fanoušky? Právě z tohoto českou hokejovou legendu obvinil jeden z uživatelů na facebookovém profilu slavného čísla 68. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

Jaromír Jágr při zápase s Vancouverem v druhé třetině zápasu foto: Reuters

„Já jsem hlavně viděl fotky a video od kamarádů, kteří se na tebe jeli s dětmi podívat až na Floridu, na trénink a ty velká primadono, na rozdíl od všech ostatních hráčů,...“ začal svůj příspěvek na oficiálním facebookovém profilu Jaromíra Jágra uživatel jménem Vlastimil Janko.

„Nejen že ses ani těm malým nepodepsal (celkově tam na tebe čekalo možná 10 lidi z toho půlka malé děti), ale šel jsi kolem nich a ani ses na ně nepodíval, nepozdravil! Vždycky jsem tě měl rád a cos dokázal je obdivuhodné, ale tímhle jsi u mě a u mých kamarádů klesl hodně hluboko!“ dodal muž, který si pro svoji kritiku vybral fotku Jágra s bezdomovcem.

Reakce útočníka Floridy Panthers, který letos v 51 zápasech nasbíral 29 bodů (9+20), na sebe nenechala dlouho čekat.

Facebook Jaromíra Jágra.

„Až budeš 25 let po každém tréninku a zápase podepisovat stejným lidem, o kterých víš, že to prodávají, tak tě to také omrzí. A máš pravdu, že potom nedostanou podpis někteří, kteří jsou tam poprvé. A nevěřím, že kdyby na mě zavolali česky a já je slyšel, že bych jim to nepodepsal. Takový hovado nejsem,“ kontroval Jágr, který přitom často na komentáře na sociálních sítích nereaguje.

Ten si už na lovce autogramů stěžoval v minulosti několikrát. „Dělají si z toho byznys a je trapné, k čemu se snižují. Najímají si na to malé děti. Jde o hodně levný způsob, jak vydělávat na hráči,“ kritizoval před pár lety ještě v dresu New Jersey obchodníky s podpisy.

Dlužno dodat, že Jágr toho s fanoušky zažil za svojí více jak pětadvacetiletou profesionální kariéru více než dost. A že i s ohledem na to, lze jeho ostražitost pochopit. Navíc není pochyb o tom, že v dresu Floridy je mezi lovci podpisů jednoznačně nejžádanějším zbožím.

Ostatně za hokejovou legendu, jíž se stejně jako Floridě letos nedaří tak, jak by si „Panteři“ přáli, se postavila i jeho facebooková „Hokejová rodina“.

Milovníci pořádku pozor! Soutěžíme o vysavače Electrolux 800 v hodnotě 13 699 Kč
Milovníci pořádku pozor! Soutěžíme o vysavače Electrolux 800 v hodnotě 13 699 Kč

Jsou snad už Vánoce? Pro nás v eMimino.cz ano! Značka Electrolux pro tři z vás připravila krásnou nadílku v podobě všestranného vysavače, který...

Právě čtete

      Mohlo by vás zajímat