Čtvrtek 21. září 2023, svátek má Matouš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Nerozhodný Jágr: Ani po schůzce se šéfem Petrohradu nemá jasno

Sport

  15:41
PRAHA - Ani dnešní pracovní oběd Alexandra Medveděva v České republice definitivně nerozhodl o dalším působišti české hokejové hvězdy Jaromíra Jágra. Šéf Petrohradu by do ambiciózního týmu Jágra rád přivedl, na rozhodnutí devětatřicetiletého forvarda a případný podpis smlouvy si však podle všeho bude muset ještě trpělivě počkat.

Usměvavý Jaromír Jágr foto: ČTK

"Ten zájem Petrohradu trvá. Lze říci, že v rámci KHL se ty možnosti zúžily na dva kluby (Petrohrad a Omsk)," řekl ČTK Jaroslav Zídek, který Jágra v jednání s ruskými mužstvy zastupuje.

Popřel ale spekulace o tom, že by velikán českého hokeje kontrakt již někde podepsal. "Nic podepsaného ještě rozhodně není. Jednání i nadále probíhají, návrhy zúčastněných stran se přibližují, ale více k tomu v současnosti říci nelze," doplnil Zídek.

V případě Petrohradu se spekulovalo o možnosti jednoletého kontraktu s platem okolo 4,5 milionu dolarů. Tak vysokou částku ale klub popřel. "To, co jsme Jaromírovi předložili, je podle mě hodně dobrá nabídka, teď je puk na jeho straně hřiště," řekl nicméně Medveděv serveru tn.cz.

Autor: