3. června 2011 15:41 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Nerozhodný Jágr: Ani po schůzce se šéfem Petrohradu nemá jasno

Usměvavý Jaromír Jágr | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Usměvavý Jaromír Jágr | foto: ČTK

PRAHA Ani dnešní pracovní oběd Alexandra Medveděva v České republice definitivně nerozhodl o dalším působišti české hokejové hvězdy Jaromíra Jágra. Šéf Petrohradu by do ambiciózního týmu Jágra rád přivedl, na rozhodnutí devětatřicetiletého forvarda a případný podpis smlouvy si však podle všeho bude muset ještě trpělivě počkat.

"Ten zájem Petrohradu trvá. Lze říci, že v rámci KHL se ty možnosti zúžily na dva kluby (Petrohrad a Omsk)," řekl ČTK Jaroslav Zídek, který Jágra v jednání s ruskými mužstvy zastupuje.

Popřel ale spekulace o tom, že by velikán českého hokeje kontrakt již někde podepsal. "Nic podepsaného ještě rozhodně není. Jednání i nadále probíhají, návrhy zúčastněných stran se přibližují, ale více k tomu v současnosti říci nelze," doplnil Zídek.

V případě Petrohradu se spekulovalo o možnosti jednoletého kontraktu s platem okolo 4,5 milionu dolarů. Tak vysokou částku ale klub popřel. "To, co jsme Jaromírovi předložili, je podle mě hodně dobrá nabídka, teď je puk na jeho straně hřiště," řekl nicméně Medveděv serveru tn.cz.

ČTK

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!