Úterý 16. dubna 2024, svátek má Irena

NHL: Krejčí druhou hvězdou zápasu, Boston ale prohrál v prodloužení. Bodovali i další Češi

7:00
New York - Útočník David Krejčí poslal pondělní zápas NHL mezi Bostonem a Montrealem vyrovnávacím gólem do prodloužení, v němž Canadiens uspěli 3:2. Rodák ze Šternberku, u jehož branky asistoval David Pastrňák, se stal druhou hvězdou večera.

David Krejčí. foto: Reuters

Obránce Radko Gudas pomohl dvěma přihrávkami k vítězství Philadelphie 7:4 nad Minnesotou. Jeho spoluhráč Jakub Voráček zaznamenal nahrávku. Nejvýrazněji se na triumfu Flyers podíleli čtyřmi body (2+2) Nolan Patrick a hattrickem James van Riemsdyk. Další dvě trefy přidal Wayne Simmonds.

Střední útočník Pavel Zacha si při divoké přestřelce mezi New Jersey a Chicagem připsal asistenci. Domácí Devils zvítězili 8:5. Blackhawks nepomohly ani čtyři body (2+2) Patricka Kanea. Mezi nahrávače se jednou zařadil i Vladimír Sobotka, jehož Buffalo utrpělo na ledě Edmontonu debakl 2:7.