Sobota 4. července 2020svátek má Prokop 25 °C polojasno Předplatné LN

Branky:

PŘEDKOLO PLAY OFF HOKEJOVÉ EXTRALIGY - 4. zápasy

OBA DUELY PŘEDKOLA PLAY OFF V ON-LINE REPORTÁŽI!
Litvínov přesilovku proměňuje a postupuje do čtvrtfinále! Krásnou střelou do horního růžku posouvá Severočechy do play off Richard Jareš.
Plz - Lit
Obrovská šance pro Litvínov v prodloužení. V čase 67:13 jde na trestnou lavici obránce Modrý.
Plz - Lit
Po šedesáti minutách je stav nerozhodný 3:3, tudíž na řadu přijde desetiminutové prodloužení.
Plz - Lit
Logo_Plzeň. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Plzeň vyrovnáva! Přesilovku využívá Tomáš Vlasák a začíná od nuly.
Plz - Lit
V 57:15 jde na dvě minuty na trestnou lavici Jánský!
Plz - Lit
Indiáni snižijí na 2:3. V čase 55:36 vykřesal naději na vyrovnání Martin Straka.
Plzeň (Straka). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zvětšit foto: ČTK
Plz - Lit
Ve 49. minutě dorážel na hranici brankoviště domácí Kovář, ale brankář Volke podržel svůj tým.
KV - Sla
Utkání v KV Areně je minulostí. Domácí zvítězili 7:0 a vyrovnali stav série na 2:2. O čtvrtfinalistovi play off rozhodne v úterý pátý duel této série, který se odehraje na Slavii.
Plz - Lit
Plzeňský tlak sílí. Ve 47. minutě vypálil z levého kruhu Vlasák a jeho ránu vytěsnil nad břevno Volke maskou.
Plz - Lit
V úvodu třetího dějiství Vlasák hledal volného Petrušku, který před odkrytou bránou přihrávku nezpracoval.
KV - Sla
Logo_Karlovy_Vary. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Karlovarskou KV Arenou se prohání mexická vlna. Diváci si zápas, ve kterém jednoznačně dominují domácí hráči, užívají.
KV - Sla
Ve 47. minutě zvyšuje Energie na 7:0. David Nosek od modré čáry propálil vše, co mu stálo v cestě.
KV - Sla
Plz - Lit
Logo_Litvínov. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Litvínov v poslední minutě druhé třetiny vede 3:1! Chybu velezkušeného beka Jaroslava Modrého potrestal střelou pud vyrážečku Karel Kubát.
KV - Sla
Gólman Volke chyboval při rozehrávce za brankou, kde mu puk vzal Straka. Své zaváhání ale na poslední chvíli napravil litvínovský fantom zákrokem lapačkou.
Plz - Lit
Litvínov otáčí vývoj skóre! Z trestné lavice naskočil na led Ondřej Marinka a dobře ukrytou střelou překonal brankáře Horčičku.
Plz - Lit
V devětadvacáté minutě Vlasáka z mezikruží vychytal Volke.
KV - Sla
Energie pokračuje v kanonádě a po polovině utkání vede 6:0. Samostatný únik zakončil Martin Zaťovič střelou mezi Furchovy betony.
Plz - Lit
V Plzni je ve 24. minutě vyrovnáno po hrubé chybě! Mladý obránce Jeřábek při rozehrávce trefil hůl litvínovského Vopata, od které se kotouč dostal za záda nic netušícího Horčičky.
Radost hokejistů Litvínova. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zvětšit foto: ČTK