Čtvrtek 18. dubna 2024, svátek má Valérie

KONEČNÝ STAV: ČESKÉ BUDĚJOVICE 1:3 VÍTKOVICE, PRŮBĚŽNĚ: ZLÍN 3:3 PARDUBICE
Děkuji vám za pozornost a při zítřejších druhých zápasech nashledanou. DALŠÍ PODROBNOSTI O ZÁPASECH ČTĚTE ZDE!
68. minuta
gól
Pardubice přesilovku využili. Bartek z křídla krásně švihem rozhodl o vítězství hostů 4:3 v prodloužení.
67. minuta
důležité
Matějíček fauloval v úniku hostujícího kapitána Koukala, mají velkou příležitost na vítězný gól. Přesilovku 4 na 3.
66. minuta
Pardubice
V obrovské šanci se zjevil po křižné přihrávce František Kaberle, ten Dubovy betony neprostřelil.
63. minuta
Pardubice
Do velké šance se dostal Zohorna, branku Duby ale netrefil.
61. minuta
důležité
Začalo desetiminutové prodloužení, které se hraje ve 4 na obou stranách.
20:55
Čeká nás prodloužení, po šedesáti minutách je ve Zlíně stav 3:3.
60. minuta
Zlín
Dvacet vteřin před koncem třetí třetiny se dostal do obrovské šance Ondráček, Růžičku ale nepřekonal.
57. minuta
důležité
Hosté udělali chybu při rozehrávce, Růžička musel faulovat Rachůnka v rychlém nájezdu ze strany a nyní ho s parťáky čekají těžké chvíle.
56. minuta
Zlín
Balaštík z rychlého protiútoku nepřekonal dobře postaveného Růžičku.
Ve Zlíně sleduje duel 5655 fantastických diváků, jak nyní oznámil místní hlasatel.
52. minuta
Zlín
A přesilovku si zahrají také domácí, i když vyloučení Drtiny bylo velmi přísné.
49. minuta
Zlín
Zlín měl obrovský tlak, Růžička vytasil tři úchvatné zákroky. Tlak ale zakončil Balán zbytečným píchnutím do lapačky gólmana hostí a jde na dvě minuty pykat na trestnou.
47. minuta
důležité
Přesilovku domácí nevyužili...
46. minuta
Zlín
Zlín má v přesilovce obrovský tlak, Galvas si najel před branku pro hattrick, ale Špirko mu parádní rybičkou vypíchnul kotouč z hole.
45. minuta
důležité
Ondráčka fauloval před brankou Mezei a domácí si zahrají přesilovku. Již tři v zápase využili.
42. minuta
důležité
Zvědavost se nevyplácí. Zlínský bek Švrček chtěl natolik důkladně zkontrolovat situaci u vlastní střídačky, až jej do obličeje trefil kotouč. Krvavou ránu budou muset spravit stehy.
41. minuta
Ve Zlíně začala třetí třetina, za stavu 3:3 nemusí být poslední.
60. minuta
důležité
Vítkovice vyhrály první duel čtvrtfinále na ledě Českých Budějovic 3:1, o jejich triumfu rozhodla především skvělá druhá část, ve které soupeře jasně přehrály a převahu korunovaly dvěma góly. Druhý zápas série se hraje na stejném místě v pátek.