Sobota 15. srpna 2020svátek má Hana 25 °C přeháňky až bouřky Předplatné LN

Omsk-Nižněkamsk

PRŮBĚŽNÉ SKÓRE: Omsk - Nižněkamsk 7:3 (3:2, 2:0, 2:1)
Utkání je minulostí. Omsk rozhodující sedmý zápas vyhrál 7:3 a postupuje do čtvrtfinále. K výhře přispěl Červenka dvěma góly, u obou asistoval Jágr. Asistenci má také Vampola.
60. minuta
Avangard Omsk_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Vampola v přečíslení dva na jedoho uvolnil Červenku, kterého gólman vychytal.
59. minuta
Roman Červenka po samostatném úniku hattrick neslaví.
58. minuta
gól, puk | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Nižněkamsk snižuje! Z trestného střílení se forhendovou kličkou prosazuje Polygalov - 7:3.
58. minuta
I za tohoto stavu hokejisté Omsku padají do střel. Zbývající dvě minuty už jsou pouze formalitou.
56. minuta
Jágr už nenastupuje. Zdá se, že ho kouč Summanen nechává odpočívat. Jágr je hlavním strůjcem omského úspěchu v rozhodujícím sedmém utkání osmifinále play off proti Nižněkamsku.
53. minuta
Omsk vede 7:2! Po kombinaci do prázdné branky se prosazuje také Alexander Popov.
52. minuta
Po faulu na Romana Červenku ve středním pásmu si Omsk zahraje další přesilovku.
50. minuta
Jágr vybojoval zdánlivě ztracený kotouč, ale jeho přihrávku Červenka nezkrotil.
48. minuta
Rämo opět předvedl výtečný zákrok a aréna v Omsku mu tlesk ve stoje.
47. minuta
Na Pěrežogin už zívala odkrytá branka, ale překvapivě brankové světlo nerozsvítil.
46. minuta
Jágrovi v útočné třetině utekl kotouč a z přečíslení není nic.
45. minuta
Domácí v plném počtu, Nižněkamsk Räma neohrozil. Omsk už mílovými kroky kráčí do čtvrtfinále ply off KHL.
43. minuta
Neftěchimik Nižněkamsk_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Nižněkamsk si zahraje přesilovou hru.
42. minuta
Omsk už vede 6:2! Druhou branku v utkání vstřelil Pěrežogin z mezikruží.
41. minuta
Už se hraje třetí dvacetiminutovka.
40. minuta
Po dvou třetinách vede Omsk nad Nižněkamskem 5:2. Dvě branky vsítil Červenka, u obou asistoval Jágr.
39. minuta
Početní výhoda bleskově využita! Jágr se vřítil před brankáře Munroea, nečekanou přihrávkou našel Červenku, který bez přípravy zvýšil na 5:2. Jágr si připisuje druhou asistenci, Červenka druhý gól.
39. minuta
Omský brankář Rämo i přes velký provoz v bankovišti udržel kotouč před brankovou čárou. Z následné strkanice vyplunul faul, po kterém bude hrát Avangrad přesilovku.
Branky: 6. Červenka (Vampola, Jágr), 11. Kaljužnyj (Pervišin), 13. A. Bělov (Popov), 29. Pěrežogin (Kurjanov), 39. Červenka (Jágr), 42. Pěrežogin (Kurjanov, Popov), 52. Popov (Kurjanov) - 9. Ivanov (Pestuško), 17. Pivko (Persson, Simakov).