38. minuta
Iniciativu mají na hokejkách jednoznačně hráči Omsku. Nižněkamsk sužuje především nepřesnost v rozehrávce.
36. minuta
Omsk
Vampola zavezl puk do útočné třetiny, za modrou čáru přenechal Jágrovi, který vypálil. Nejlepší střelec základní části KHL Roman Červenka se k dorážce nedostal.
35. minuta
Omsk
Omský Kalinin sám najížděl na kanadského rodáka v brance Nižněkamsku Munroea, ale forhendovou kličkou neuspěl.
34. minuta
Omsk
Jágr se Škoulou jeli na dva obránce soupeře, osmašedesátka střelou gólmana Munroea nepřekvapila.
33. minuta
Nižněkamsk
Hosté v plném počtu.
31. minuta
Omsk
Jágr si "půjčil" puk, objel útočné pásmu a u pravé tyče soupeřovy brány našel volného Červenku, který prudký pas nezpracoval.
31. minuta
Omsk
První vyloučení v utkání, přesilovku si zahrají domácí.
31. minuta
Omsk
Avangard se zabydluje v útočném pásmu, když už se soupeř vymaní, zodpovědně se formují do defenzívy.
29. minuta
Gól
Omsk se vrací do dvougólového vedení 4:2! Omsk po velkém tlaku zvyšuje, do rozhozené obrany hostů vlétl Pěrežogin a nekompromisní střelou překonává vystřídavšího brankáře Munroea poprvé.
27. minuta
Omsk
Vampola se řítil do brejku, ale přihrávku nezpracoval. Zdá se, že už nebude nastupovat po boku Jágra a Červenky.
26. minuta
Omsk
Omsk hraje výrazně opatrněji, soupeřovu rozehrávku napadá až ve středním pásmu.
25.minuta
Hosté zakládají útok z vlastního obranného pásma.
23. minuta
Nižněkamsk
Přečíslení Nechtěchimiku dva na jednoho zakončil forvard Islamov nepřesnou přihrávkou.
21. minuta
Omsk
Trenér Nižněkamsku Krikunov nasadil na útok Jágr - Červenka - Vampola speciální formaci. Uvidíme, zda se bude prosazovat jako v úvodu utkání.
21. minuta
Po přestávce utkání pokračuje.
20. minuta
První třetina právě skončila 3:2. Domácí vstoupili do rozhodujícího sedmého duelu famózně, dostali se dokonce do dvoubrankového vedení 3:1, ovšem zásluhou Libora Pivka Nechtěchimik snížil a dostal se do zápasu. Omsk se během první přestávky bude muset vzpamatovat.
19. minuta
Prozměnu icing Nižněkamsku.
18. minuta
Nižněkamsk
Hosté se osmělili a Omsku pěkně zatápějí. Avangard se osvobozuje pouze za cenu zakázaného uvolnění.
17. minuta
Gól
Neftěchimik je znovu v zápase a snižuje.. Krásnou kombinaci v útočném pásmu zakončil Libor Pivko střelou mezi Rämovy betony - 3:2.