Úterý 7. července 2020svátek má Bohuslava 19 °C oblačno Předplatné LN

Branky:

ČTVRTFINÁLE PLAY OFF - 6. DEN

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY: Vítkovice 1:3 Č. Budějovice, Pardubice 6:2 Zlín
Konec utkání! Pardubice čtvrté čtvrtfinále vyhrály nad Zlínem 6:2 a do semifinále lehce propluly 4:0 na zápasy.
Čtvrté utkání mezi Pardubicemi a Zlínek skončí debaklem. Domácí už vedou 6:2! Šestý hřebíček přidal Daniel Rákos.
O postupujícím je rozhodnuto, Pardubice vstřelily pátý gól! Do prázdné brány pečetí postup do semifinále play off Jeff Jillson.
Pardubice navíc zvyšují svůj náskok na 4:2! Petr Koukal při přesilové hře vymetl horní růžek zlínské branky a svým druhým gólem v utkání zvyšuje vedení Eatonu.
51. minuta
Pardubice_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Pardubice poctivě brání střední pásmu a Zlín těžko hledá recept na obranný val.
Pátý zápas mezi Vítkovice a Českými Budějovice se hraje v pátek a znovu v Ostravě.
60. minuta
Budejovice_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
České Budějovice zvítězily 3:1 a stav série vyrovnaly na 2:2.
60. minuta
Domácí hrali bez brankáře a odkrytou klec klec trefil Pavel Kašpařík. České Budějovice vedou 3:1!
57. minuta
Vítkovice_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Húževka se natlačil před Kováře, ale českobudějovického fantoma nevyzrál.
56. minuta
Budějovický brankář Kovář podržel svůj tým několika výtečnými zákroky. Domácí tlak se stupňuje.
55. minuta
Lukáš Klimek z pravého kruhu minul odkrou bránu. Mountfiel si koleduje vyrovnání.
53. minuta
Ujčík ani nadvakrát v gólové pozici neuspěl. Navíc fauloval českobudějovický Vykoukal a domácí si zahrají početní výhodu pět na tři pětatřicet sekund.
52. minuta
Vítkovice měly možnost vyrovnat, ale v přečíslení dorážející útočník trestuhodně přestřelil. Navíc hostující Šulc posunul branku a putuje na trestnou lavici.
51. minuta
Vítkovice devět minut před koncem třetí třetiny snižují! Lukáš Klimek se prasadil podél pravého mantinelu, přetlačil svého obránce a střelou pod horní tyčku rozjásal domácí fanoušky.
49. minuta
Milan Gulaš místo střely zvolil přihrávku, ale spoluhráče mezi kruhy odzbrojil domácí Punčochář.
48. minuta
Vítkovický Pohl si z rohu vybruslil až před Málkna, na domácí brnakáře ale nevyzrál. Následovala menší strakanice.
35. minuta
Pardubice se dostávají do vedení 3:2! Při nevhodném střídaní hostů využil prostor Radovan Somík a od modré čáry prostřelil Dubu. Zlínský brankář na inkasované brance nese svůj díl viny.
33. minuta
Zlín_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Slibné přečíslední tři na dva zakončil zlínský forvard Petr Leška nepřesným pasem.
27. minuta
Zlínský PSG vyrovnává v přesilové hře - 2:2! Galvasovu dělovku od modré čáry tečoval mimo dosah brankáře Růžičky hostující kapitán Jaroslav Balaštík.