Úterý 23. dubna 2024, svátek má Vojtěch

Ihned po změně stran se Pardubice dostávají do vedení! Koukal si po osmadvaceti sekundách hry vyměnil kotouč s Kolářem a do odkryté branky dokonal obrat východočeského Eatonu.
31. minuta
České Budějovice
Roman Pšurný se efektivní kličkou zbavil dvou obránců a dostal se až před Málka, který útočníka vychytal. Nicméně se k dorážce dostal Mertl, ale vítkovickou bránu přestřelil.
20. minuta
Pardubice
Pardubice vyrovnávají! První domácí útok z velkého tlaku vytěžil branku. Po dovu Dubových zásazích se puk dostal ke Starému, ten jej posunul na Koláře, který kotouč uklidil do sítě.
25. minuta
Budějovice zvyšuje na 2:0! Po deseti vteřinách v početní výhodě vypálil František Ptáček, Málek střelu vyrazil a puk obloukem letěl do brankoviště, kde jej nešťastně srazil za brankovou čáru vítkovický bek Malík.
16. minuta
Zlín
Zlín se v Pardubicích ujímá vedení! Balán se v rohu zbavil Mezeie, křížnou přihrávkou našel Finsterleho a ten střelou k tyči posílá PSG do vedení.
23. minuta
Langhammera před zívající bránou vyrušil Bartoň a na poslední chvíli ho obral o kotouč. Vzápětí vyhodil kotouč přes mantinel, za což vyfasoval dvě trestné minuty.
14. minuta
Zlín
Další šance pro hostující PSG! Před pardubickou bránou se zjevil Holík, ale forhendovou kličku překazil brankář Růžička výtečným rozklekem.
12. minuta
Zlín
Na rychlou zlínskou kombinaci v početní výhodě zareagoval gólman Růžička rychlým přesunem.
10. minuta
Zlín
Po chybě obránce Drtiny najížděl na brankáře Růžičku Vlach, jehož střelu vytěsnil pardubický muž s maskou ramenem.
1. minuta
důležité
Utkání Zlína v Pardubicích bylo zahájeno.
12. minuta
Útočníkovi Mountfieldu Mertlovi střela nesedla, tudíž Málek nemusel zasahovat.
8. minuta
Vítkovice
Najetí dvou vítkovických útočníku na jediného českobudějovického brankáře vychytal gólman Kovář.
5. minuta
Vítkovice
Vítkovický Jiří Burger při přesilové hře vypálil bez přípravy z levého kruhu pro vhazování, ale budějovickou svatyni přestřelil.
2. minuta
Budějovice práve vstřelily branku! Nahození Kolarze z rohu brankář Málek podcenil a srazil si jej do sítě.
1. minuta
důležité
Ve Vítkovicích bylo utkání zahájeno.
Pardubice hostí Zlín od 18:10. Východočeši v případě výhry postupují do semifinále play off.
Utkání Českých Budějovic ve Vítkovicích začíná v 17:40.
On-line reportáží vás provede sportovní redaktor Lidovky.cz Tomáš Vrábel.