Vítkovice
Vránova střela z nadějné pozice těsně minula branku Kováře.
62. minuta
České Budějovice
Šimánek se marně natahoval po kotouči před odkrytou brankou Málka. Velká šance Budějovic.
62. minuta
Květoňova střela byla zblokována. Bude se vhazovat v útočném pásmu Českých Budějovic.
61. minuta
Začalo prodloužení. Po jeho půl minutě hrají Budějovice již v plném počtu.
60. minuta
důležité
Závěrečnou půl minutu přesilovky Vítkovice nevyužily. Zápas jde do prodloužení.
58. minuta
Ani jeden z týmů se v těchto fázích nedostává do vyložených šancí. Vypadá to, že utkání směřuje k prodloužení.
55. minuta
Vítkovice
Burger z úhlu nepřekonal Kováře.
53. minuta
Vítkovice
Újčík při donutil svým napadáním k chybě Nováka, dobruslil si mezi kruhy, byl stažen obráncem, ale v leže dokázal ještě poslat přihrávku na Sýkoru. Ten ale pohotovu střelou Kováře nepropálil.
52. minuta
Vítkovice
Vosátko se vrátil na led a okamžitě se zapojil do útočení.
51. minuta
Ptáček vyslal další dělovku od modré, ovšem branka po ní tentokrát nepadla.
49. minuta
Pšurný se probíjel před brankáře Málka a byl stažen. Budějovice si zahrají přesilovku.
48. minuta

Pšurný je na ledě. České Budějovice hrají v pěti.

• Vítkovice - České Budějovice (brankář Jakub Kovář)

Vítkovice - České Budějovice (brankář Jakub Kovář) / Autor: ČTK

47. minuta
Vítkovice
Malík vyslal od modré čáry hned několik střel, ale budějovická obrana doposud a se štěstím odolává.
46. minuta
Vítkovice
Velkou příležitost měl Káňa, ale střelu mezi tyče nenasměroval. Záhy byl stejný hokejista faulovaný. Vítkovice si zahrají přesilovku.
43. minuta
Budějovice vstoupily do třetí třetina o poznání aktivněji než zakončovali tu druhou.
42. minuta
Pletka byl osamocený sám před bránou, ale mert u mantinelu si ho všiml až přiliš pozdě. Přihrávku totiž dokázal jeden z obránců zneškodnit.
41. minuta
Začala třetí třetina.
40. minuta
důležité
Druhá třetina zápasu je u konce. Vítkovice stav utkání během ní srovnali na 2:2. Po většinu dvaceti minut byly aktivnější.
40. minuta
Vítkovice
Káňa obešel v tísni branku soupeře a ohrozil gólmana Kováře. Ten byl ale tentokrát úspěšnější.
39. minuta
Vítkovice
Trnkovu střelu od modré těsně před brankářem Kovářem tečoval Káňa. Gólman Budějovic kotouč dokázal pouze ztlumit. 2:2.