Ptáček propálil od modré všechno, co mu stálo v cestě. Budějovice bleskově využívají přesilovku.
Gól! České Budějovice vedou 2:1.
38. minuta
Vítkovický Pohl fauloval Kováře. Budějovice si zahrají přesilovku.
38. minuta
Zajímavou střelu těsně po buly vyslal Malík, ale Málek ji pravým betonem vyrazil do bezpečí.
37. minuta
Vítkovice
Burger si vybruslil do střelecké pozice na hranici kruhu, ovšem pohotový kovář střelu pod břevno zlikvidoval.
37. minuta
Budějovice se v těchto chvílích nemohou dostat do hry.
36. minuta
Vítkovice
Obrovský závar okolo brankoviště Kováře. Tomas z těsné blízkosti vystřelil bekhendem do boční sítě.
36. minuta
Vítkovice
Tomas řešil akci jeden na jednoho střelou od modré. Kovář ji však bez větších problémů zlikvidoval.
35. minuta
Vítkovice
Hraje se už čtyři na čtyři. Vítkovice krátkou přesilovku využít nedokázaly.
34. minuta
Vítkovice
Burger zahákoval Mikesku a dvojnásobná přesilovka Budějovic končí. Následuje přesilovka čtyři na tři.
34. minuta
Vítkovice
Vítkovice si zahrají 34 vteřin dlouhou přesilovku pět na tři.
33. minuta
Budějovice měli velmi blízko ke gólu. Šimánkova dorážka po vlastní akci trefila Málka, od nějž se kotouč odrazil jen těsně mimo tyče.
31. minuta
Vítkovice
Kovář zlikvidoval střely vítkovických hokejistů Káni s Ujčíkem.
29. minuta
Vítkovice
Burger přebral kotouč na modré čáře a golfákem vypálil k pravé tyči gólmana Kováře. Budějovický strážce svatyně na puk nedosáhl.
29. minuta
gól
Gól! Vítkovice vyrovnávají na 1:1.
28. minuta
Málek vychytal velkou šanci Gulaše. Stav utkání je stále 1:0 pro hosty.
27. minuta
Vítkovice
Domácí dokázali hráče v červených dresech uzamknout na soupeřově polovině, leč přesilovku využít nedokázali. Hraje se pět na pět.
26. minuta
Vítkovice
Vítkovice se natlačily do obranného pásma hostů. Brankář Kovář se štěstím vychytal nebezpečnou střelu Malíka.
25. minuta
Vítkovice
Šimánek z Českých Budějovicích byl na dvě minuty vyloučen za sekání. Vítkovice si zkusí přesilovku.