PRŮBĚŽNÝ VÝSLEDEK: České Budějovice 0:2 Vítkovice (0:2, 0:0, -:-)
Je tady konec. Vítkovice posupují do semifinále play off. Pro České Budějovice letošní sezóna končí.
Budějovice si vzaly oddechový čas. Brankář Kovář zůstává na střídačce.
59. minuta
Ale ne na dlouho. Vítkovice půjdou do oslabení.
59. minuta
Vítkovice se v této přesilovce ke střeleckým příležitostem nedostaly. Pokračuje se v pěti mužích na obou stranách.
58. minuta
České Budějovice jsou aktivní i ve vlastním oslabení. Po Kašpaříkově přihrávce se marně natahoval Mikeska.
57. minuta
Šimánek dostal dvě minuty za nedovolené bránění. A za následné protesty a vzteklé reakce dostal osobní trest a odešel do kabin.
56. minuta
Při oslabení se ocitl úplně sám před Kovářem, ale netrefil bránu.
55. minuta
Klimek je na ledě. Pokračuje přesilovka pět na čtyři.
55. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
České Budějovice budou hrát přesilovku pět na tři. Kašpařík byl před brankovištěm podražen Vosátkem.
54. minuta
Vykoukal vypálil dělovku z poloviny hřiště. Kotouč se odrazil od mantinelu před branku, kde zakončoval bez přípravy Šimánek. Málek s velkým štěstím tuto šanci zlikvidoval.
53. minuta
Po dlouhé době si zahrají přesilovku i České Budějovice. Klimek totiž podrazil Mertla.
52. minuta
Do konce utkání zbývá už jen osm minut. Pokud Budějovice s výsledkem nic neudělají, skončí pro ně sezóna a Vítkovice postoupí do semifinále.
51. minuta
Už se hraje klasická přesilovka pět na čtyři. Vítkovických hokejistů je na ledě více.
51. minuta
Burger z otočky mezi kruhy Kováře neprostřelil.
50. minuta
Branka to nebyla. Zápas bude pokračovat přesilovou hrou Vítkovic v poměru čtyři na tři.
50. minuta
Sudí konzultuje s videorozhodčím, zda při předešlé situaci kotouč nepřešel brankovou čáru.
50. minuta
Klimek se rozjel a natlačil se až do zakončení. Byl ale faulován. Vítkovice si zahrají přesilovou hru.
49. minuta
Rozhodčí vyloučil na obou stranách - Pletku z Budějovic za filmování a Malíka za hákování. Hrát se bude ve čtyřech.