ČTVRTFINÁLE PLAY OFF - 13. DEN

PRŮBĚŽNÝ VÝSLEDEK - LIBEREC 3:4p SLAVIA (1:0, 1:0, 1:3)
21:06
HC Slavia hokej ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Hokejisté Slavie tahali od začátku prodloužení za kratší provaz a byli pod obrovským tlakem domácích, jenže ve 14. minutě prodloužení proměnil jedinou výraznější šanci Slavie Svoboda a rozhodl o tom, že se z postupu mohou radovat Pražané.
74. minuta
gól, puk | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Gól! Slavia vítězí a postupuje do semifinále!
71. minuta
Liberec_hokej_ikonka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Liberečtí hokejisté jsou v těchto chvílích jednoznačně aktivnějším týmem. Neproměnili už ale dvě přesilovky v prodloužení.
66. minuta
Přesilovka Liberce je u konce. Domácí si během ní vypracovali hned několik velkých šancí.
64. minuta
Vantuch se teď natahoval před prázdnou bránou po kotouči marně. Byl ale faulován. Krenželok si jde na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.
63. minuta
Vantuch měl na hokejce rozhodnutí. V tutové šanci netrefil prázdnou branku!
62. minuta
Kudrna tlačil kotouč i s betonem Kopřivy do sítě, ale gólman se Slavie se nenechal.
62. minuta
Třetina vypálil dělovku od modré na Vošvrdu, ale ten byl pozorný.
61. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Začalo prodloužení. Hraje se pět na pět. Kdo dá gól je vítěz a postupuje do semifinále.
60. minuta
Základní hrací doba je u konce. Bude se prodlužovat. Na nájezdy nedojde, v rozhodujcícím zápase se hraje tak dlouho, dokud nepadne gól.
59. minuta
Vondrka prostrčil kotouč na Svobodu, který minutu před koncem trefil odkrytou část branky Liberce.
59. minuta
Gól! Slavii se to podařilo. Je vyrovnáno!
59. minuta
Vondrka nahodil kotouč do útočného pásma. Jeden z obráncu jej ale záhy vyhodil přes celé hřiště na brankáře Kopřivu.
58. minuta
Tlak Slavie roste. Bílí Tygři se zatáhli a pouze brání.
56. minuta
Vondrka našel před brankovištěm volného Sklenáře, který puk poslal přesně pod břevno.
56. minuta
Gól! Slavia snižuje na rozdíl jediné branky.
56. minuta
Liberečtí hokejisté svou přesilovku využít nedali. Pokračuje se v pěti.
54. minuta
Na ledě se přiostřilo. Krenželok dostal dvě minuty za sekání.
53. minuta
Hraje se v plném počtu. Slávisté mají na vyrovnání už jen necelých osm minut hry.