18. dubna 2018 9:22 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Ničitel i na tréninku. Couturier se nezaviněně srazil s Gudasem a poranil si pravou nohu

Radko Gudas je zase terčem pozornosti. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Radko Gudas je zase terčem pozornosti. | foto: Reuters

Filadelfie Hokejový útočník Philadelphie Sean Couturier si po nezaviněné srážce v tréninku s obráncem Radkem Gudasem poranil pravou nohu. Jeho start v dnešním utkání prvního kola play off NHL proti Pittsburghu, v němž Flyers prohrávají 1:2 na zápasy, je nejistý.

„Neviděl jsem ho, on mne taky ne. Bylo to drsné,“ komentoval Gudas srážku, po které Couturier vyletěl do vzduchu a tvrdě dopadl na led. Poté jen vztekle odhodil hokejku a za asistence trenérů odkulhal do šaten.

Pětadvacetiletý Couturier patří v této sezoně k nejproduktivnějším hráčům Philadelphie. V základní části zaznamenal 31 gólů a 46 asistencí, ve třech zápasech play off nasbíral stejný počet bodů.

ČTK

PŘÍBĚH ALKOHOLIČKY: Už nemůžu, dnes přestávám pít
PŘÍBĚH ALKOHOLIČKY: Už nemůžu, dnes přestávám pít

Rozhodla jsem se, že přestanu pít. Dnešku budu říkat Den Nula. Den, kdy jsem si načetla spoustu informací o tom, jak na to. Den, kdy jsem zlikvidovala všechny lahve. Ani nevím, kolikátého je, protože takové to: od pondělka, od prvního, od ledna přestanu, nefunguje.

Najdete na Lidovky.cz