9. října 2019 14:03 Lidovky.cz > Sport > Hokej

Philadelphia zřídila na stadionu místo pro fanoušky, kde si mohou během zápasu NHL vybít svůj vztek

Fanoušek Philadelphie se raduje z výhry. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Fanoušek Philadelphie se raduje z výhry. | foto:  Michal Sváček, MAFRA

Philadelphia Frustrovaní fanoušci hokejistů Philadelphie Flyers mají nově na stadionu speciální prostor, kde si mohou vybít vztek. Klub jim jako první ze všech profesionálních zámořských soutěží zřídil pro tento účel místnost. Rozmlátit může zájemce cokoli, vstupenka pro jednoho činí 35 dolarů (asi 800 korun).

„Je to jedinečný a netradiční koncept,“ řekla obchodní ředitelka Flyers Valerie Camillová. „Přišli s tím sami fanoušci. Řekli nám, že by to mohl být nový způsob, jak si užít trochu neškodné zábavy,“ doplnila. Klub s českou hvězdou Jakubem Voráčkem jim vyhověl a při modernizaci Wells Gargo areny takové místo zřídil.

Novinku Philadelphia představila na klubovém twitteru. Maskot Gritty demonstroval, jak vše vypadá. Povinnou výbavou je helma s krytem obličeje a ochranné oblečení, fanoušci mohou rozbít hokejkou, pálkou či kladivem nádobí nebo starou elektroniku. Ve zdemolovaných věcech najdou třeba i loga soupeřů z NHL.

Návštěva místnosti bude možná před utkáním, během něj i po skončení zápasu na základě povinné rezervace. Pokud bude chtít jít řádit dvojice společně, zaplatí 60 dolarů. Budou mít na to pět minut. Každý před vstupem dostane kbelík s křehkými předměty a jednu „středně velkou“ položku k rozbití.

Poprvé Flyers otevřou místnost dnes před zápasem proti New Jersey. A budou doufat, že domácí premiéru v sezoně zvládnou a fanoušci nebudou mít důvod ji navštívit. Zatím odehráli jen pražský duel proti Chicagu a v pátek zvítězili 4:3.

ČTK
Premium

Pokrok po švédsku: mizející pisoáry a genderově neutrální sport

ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Severská země přichází s revolučními nápady, kterým aplaudují pokrokoví liberálové z celého světa. Mizí pánské pisoáry,...

Premium

Zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson přijede s nehudební show. Získejte vstupenky zdarma

Bruce Dickinson | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Zpěvák Iron Maiden Bruce Dickinson se předvede v poněkud netradiční roli. V rámci večera mluveného slova představí svou...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily
SOUTĚŽ: Vyhrajte sirup pro děti, který zatočí s bacily

Pojďte s námi otestovat dětské sirupy od NutriFood a ochraňte tak své děti před náporem nemocí a proměnlivého podzimního počasí. Stačí se přihlásit v komentářích.